Lecisz samolotem z Balic? Zabezpiecz swój bagaż!

Lecisz samolotem z Balic? Zabezpiecz swój bagaż! nr 29574

Lokalizacja: Kraków, Balice (woj. małopolskie)Więcej: Port Lotniczy Kraków-Balice Terminal Międzynarodowy, naprzeciwko stanowiska odpraw bagażowych nr9

INFORMACJE
Cena
19,99 / sztuka Sprawdź rabaty!
Kontakt
Robert Pavlov
Airpacking sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Bełdan 9
02-695 Warszawa

tel: 602 246246
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 05:30-17:30
sb: 05:30-17:30
nd: 05:30-17:30
Przy obsłudze grup, możliwość umówienia sie poza zwykłymi godzinami pracy-tel:0602-246246
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

ZABEZPIECZ SWÓJ BAGAŻ Z

SECUREBAG

 

 

Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @5xe" filled="f" stroked="f" id="_x0000_t75">SECURBAG jest usługą zabezpieczania bagaży w folie ochronną i jest świadczona przez firmę Airpacking sp. z o.o. na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków Balice.

Zabezpieczanie bagaży w folie jest standardem zapewniając na całym świecie pewną ochronę milionów sztuk bagaży rocznie, dostępny w większości portów lotniczych na pięciu kontynentach.

 

Airpacking rozpoczął świadczenie tej usługi latem 2006r., jako pierwszy w Polsce, dzięki życzliwości Dyrekcji MPL Kraków Balice. 

 

Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Robert Pavlov, który podczas swojej kilkunastoletniej pracy w kierowaniu biura podróży miał wielokrotnie kontakt ze swoimi rozżalonymi klientami, którzy po zakończeniu przelotu stwierdzali nieprawidłowości w swoim bagażu. Takie przykre „niespodzianki” potrafią skutecznie popsuć wymarzony urlop lub zaprzepaścić ważne spotkanie biznesowe narażając nas na wiele stresu i szarpaninie nerwów. Aby uniknąć tego typu niespodzianek wystarczy zabezpieczyć swój bagaż przed odlotem systemem SECUREBAG.

 

Nasza załoga jest do dyspozycji pasażerów na terenie terminalu odpraw bagażowych Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice codziennie w godzinach od 05,30 do 17,30 z wyłączeniem oficjalnych świąt.

 

Koszt zabezpieczenia 1 szt. bagażu: 19,99 zł lub 5EUR lub 5 GBP lub 8 USD.

 

Nasz punkt obsługi jest zlokalizowany w hali odpraw bagażowych, naprzeciwko stanowisk odpraw 9 i 10 w Międzynarodowy terminalu MPL im.Jana Pawła II Kraków Balice.

 

F.A.Q.    Często zadawane pytania

 

P :  Dlaczego mam skorzystać z tej usługi?

O : System zabezpieczeń Protectabag jest jedyną w pełni skuteczną i efektywną metodą ochrony twojego bagażu przed obcą ingerencją w zawartość

Wiesz czy ktoś i dającą ci pełną kontrolę nad zawartością twojego bagażu podczas transportu lotniczego. Ten system został uznany i działa na wielu lotniskach na świecie, jest dostępny na wszystkich kontynentach. Usługa zabezpieczania bagażu w folie ochronną, jest dostępna w większości głównych portów lotniczych na całym świecie.

Ten sposób zabezpieczania bagaży przed uszkodzeniem i kradzieżą został uznany przez South African Airways (SAA) i wdrożony na lotnisku w Jochanesburgu, zabezpieczając każdy bagaż przewożony tymi liniami lotniczymi- to jest ponad 6 milionów sztuk bagaży rocznie!

 

P: Ale moja torba ma solidne zamki fabryczne! Czy to nie wystarczy?

O: Zdecydowanie NIE! Zamki fabryczne zapewniają bardzo, bardzo niski poziom bezpieczeństwa, gdyż słabym miejscem jest suwak. Najłatwiejszą metodą na włamanie się do torby jest przez suwak! Złodziejowi wystarczy cienki i ostry przedmiot (długopis, klucze do samochodu, scyzoryk), aby sforsować każdy suwak. Kłódki zamykające suwaki pozostaną nietknięte!

 

P: Mam zamiar użyć pasy lub taśmy zabezpieczającej, czy to nie pomoże? 

O: NIE, z tych samych powodów jak z kłódkami, gdyż słabym miejscem pozostaję suwak!


P: Potrafię sam sobie zafoliować walizkę folią spożywczą naprzykład. Po co mam płacić?

O: Ręcznie można to zrobić w domu, ale po pierwsze: najczęściej z ręcznie zabezpieczonego folią bagażu bardzo łatwo zsuwa się folia, powodując zaplątanie się w taśmociągach na lotniskach, co naraża bagaż na dodatkowe uszkodzenie oraz ewentualne opóźnienie jej dowozu do samolotu!

     Maszynowe zabezpieczanie jest wykonywane z bardzo dużą siłą i naciągnięciem folii na całą walizkę-nie ma możliwości osunięcia się folii w jakikolwiek sposób!

Nasza usługa jest wykonywana z gwarancją i przeszła pozytywne próby władz lotniska w Balicach oraz w wieluset portach lotniczych na świecie! Ręcznie zabezpieczony bagaż ułatwia prace potencjalnemu złodziejowi-z daleka widać różnice pomiędzy ręcznie a maszynowym zafoliowaniem! Zdjęcie ręcznej folii to chwila moment! Nie warto kusić losu!

 

P. Jak system zabezpieczeń w folie SECUREBAG zapewni mi bezpieczeństwo mojego bagażu?

O. Do raz zafoliowanego bagażu, jedyny sposób na dotarcie do jego zawartości jest poprzez przecięcie i usunięcie folii, co natychmiast ci zwróci twoją uwagę i możesz natychmiast zgłosić się do reklamacji lub uprzedzić Urząd Celny.

 

P. Co zrobić, jeżeli folia z mojego bagażu jest usunięta lub przecięta?

O. Zostaw bagaż na taśmociągu, wezwij pracownika reklamacji bagaży.

 

P. Czy nie będę musiał otwierać mój zabezpieczony bagaż do kontroli przy odprawie bagażowej?

O. Port lotniczy Kraków-Balice jest wyposażony w najnowocześniejszy skaner rentgenowski, który jest w stanie prześwietlić każdy bagaż i o ile twój bagaż nie zawiera niedozwolone do przewozu lotniczego przedmioty, to nie musisz się obawiać

 

P. Powiedziano mi, że lecąc do USA nie wolno mieć zafoliowanego bagażu?

O. Nie prawda! Aktualnie zabezpieczamy wiele bagaży lecących do USA. Zgodnie z amerykańskimi przepisami, bagaż musi być dostępny do inspekcji w każdym punkcie podróży. Wszelkie kłódki, opaski i inne dodatkowe zabezpieczenia są usuwane przez inspektorów, pozostawiając bagaż bez żadnej ochrony. Folie, którą my wykorzystujemy jest całkowicie przezroczysta i inspektorzy są wstanie stwierdzić, że pod spodem nie ma dodatkowych zabezpieczeń, a więc może być usunięta również przez inspektorów w przypadku, gdy twój bagaż będzie wybrany do inspekcji. W większości portów lotniczych USA, podobna usługa jest szeroko dostępna i tamtejsze służby mają styczność z nią, na co dzień.

 

P. Jak często giną bagaże?

O: W 2005r. ponad 3 milionów bagaży nie dotarło do swojego punktu docelowego w terminie. Oczywiście wszystko mogłoby się zdarzyć z nimi podczas wydłużonej i spóźnionej podróży. Musisz sobie zapewnić odpowiednią ochronę!

 

P. Obawiam się, że mogę się nie zmieścić w limicie wagowym?

O: Na miejscu zważymy twój bagaż, a jeżeli nie mieścisz się w dopuszczalnym limicie wagowym, to mamy małe torby, w które możesz się przepakować zanim zabezpieczysz swoją walizkę.

 

P. Jak usunąć folie zabezpieczającą, po dotarciu do punktu docelowego?

O: Zwykłym scyzorykiem lub nożyczkami. Jeżeli w pokoju hotelowym nie masz, to można użyć ostrą końcówkę korkociągu,

 

P. Ja nie lecę z Kolumbii do Europy to, dlaczego mam zabezpieczyć swój bagaż?    

O: Twój bagaż jest narażony na ryzyko podczas całej podróży, od chwili odprawy bagażowej w Krakowie aż do momentu odbioru w końcowym punkcie podróży.

Podczas wielokrotnych przeładunków z taśmociągu na wózki bagażowe, potem na taśmy transportowe aż do luków samolotu, bagaż cały czas jest narażony na uszkodzenia, zerwanie uchwytów, szelek, stelaży. Dodatkowo zawsze istniej niebezpieczeństwo, że podczas wielokrotnego przerzucania mogą się popsuć zamki, suwaki i inne fabryczne zabezpieczenia, co może spowodować rozsypanie się zawartości walizki, a takie wypadki niestety się zdarzają w każdej linii lotniczej!

 

P. Jak dużo ludzi korzysta z systemu zabezpieczeń SECUREBAG?    

O: Securebag zabezpiecza bagaże w Polsce-łączna ilość zabezpieczonych bagaży liczy setki tysięcy sztuk.

 

P. Mam wykupiona polisę ubezpieczeniową, a więc jestem chroniony przed uszkodzeniem lub utratą bagażu?

O: Nie jest to całkiem pełna ochrona! Większość ubezpieczycieli stosuje wyłączenia z odpowiedzialności-sprzęt elektroniczny, fotograficzny i inne przedmioty o wysokiej wartości!

I najważniejsza rzecz – czy na prawdę chcesz rozpocząć swoją podróż od wypełniania wniosków o odszkodowania, czy nie lepiej sobie zaoszczędzić wszelkich nieprzyjemności na początku wymarzonego urlopu lub ważnej podróży biznesowej?

 

P. Ile czasu muszę przeznaczyć na zabezpieczenie 1 sztuki bagażu?

O: Nie więcej niż 1 minutę trwa sam proces zafoliowania 1 walizki. Dłużej nam zajmie wystawienie paragonu fiskalnego!

 

P. Jak wygląda sam proces zabezpieczania bagażu?

O: Pracownik SECUREBAG ustawia bagaż na maszynie, która owija specjalną folią 5-krotnie cały bagaż, potem jest przekładany na drugą stronę i ponowne 5-krotne zafoliowanie. Pod ostatnia warstwą folii wstawiamy kartkę informacyjną, którą pasażer sam wypełnia na miejscu ze swoimi danymi: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, nr. rejsu, punkt końcowy podróży. Na koniec gotowy pakunek jest zabezpieczany dodatkowo taśmą samoprzylepną, aby folia nie rozwinęła się podczas przeładunków, oraz są wycinane otwory na uchwyty.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 10 x sztukaRabat Favore. pl
Rabat 5 %
Przy zamówieniu 5 x sztukaRabat Favore mini
OPINIE O UŻYTKOWNIKU airpacking
Nasz punkt obsługi w Terminalu odpraw pasażerskich MPL Kraków Balice - Lecisz samolotem z Balic? Zabezpiecz swój bagaż!
Lecisz samolotem z Balic? Zabezpiecz swój bagaż! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Agencja reklamowa   Następna usługa: Pomoc prawna dla firm i osób fizycznych