TRAWA  - HYDROSIEW, HYDROOBSIEW, ZAZIELENIANIE

TRAWA - HYDROSIEW, HYDROOBSIEW, ZAZIELENIANIE nr 348784

Lokalizacja: Pszczyna (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Śląskie Centrum Trawy - Hurtownia Traw
Wyślij e-mail
ul.3 Maja 6
43-200 Pszczyna

tel: 666 100 810
tel: 512 549 446
fax: 32 2105558
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-17:00
sb: 7:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Proponujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi zazieleniania teraenu metodą HYDROSIEWU

HYDROSIEW (Hydroobsiew) polega na natryskiwaniu pod dużym ciśnieniem mieszanki wody, nasion, nawozu, mulczu celulozowo-drzewnego, humusu i hydrożelu przy pomocy specjalistycznego hydrosiewnika.

Hydrosiew polecany jest jako metoda zazieleniania dla dużych areałów, rekultywacji terenu oraz słabo przygotowanego lub niekorzystnego podłoża.
Z tego względu wykorzystywana jest do obsiewania skarp i zboczy (np. przy autostardach), rekultywacji terenów (np. po wysypiskach śmieci) ale także na miejskich terenach zieleni i w ogrodach, gdzie panują niesprzyjające warunki glebowe dla rozwoju darni.
Zaletą hydrosiewu jest pokrycie podłoża warstwą w dużej mierze samowystarczalną i nie wymagającą dodatkowych zabiegów - sklejona warstwa zapobiega wypłukaniu nasion podczas deszczu, natomiast hydrożel pozwala na dostarczenie nasionom wody podczas suszy.
Kiełkowanie następuje zazwyczaj po 5-8 dniach, natomiast pełne zazielenienie po 4-5 tygodniach.

Koszt hydrosiewu jest ustalany indywidualnie w zależności od powierzchni, po obejrzeniu terenu, zbadaniu pH i zasobności gleby i ustaleniu zakresu prac.
Warunkiem współpracy jest udostępnienie źródła wody do napełnienia zbiornika
Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT i udzielamy gwarancji!

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Centrum-Trawy
TRAWA - HYDROSIEW, HYDROOBSIEW, ZAZIELENIANIE - galeria
TRAWA - HYDROSIEW, HYDROOBSIEW, ZAZIELENIANIE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Urodzinki, pikniki, eventy, festyny i wiele innych   Następna usługa: Angielski gliwice, szkoła języków obcych Gliwice