Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki nr 457622

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: daw. budynek Ornament, I piętro

INFORMACJE
Kontakt
Radosław Kępa
Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki
Wyślij e-mail
ul. Dąbrowskiego 38-40/103
70-100 Szczecin

tel: 91 484 19 60
tel: 516184911
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn: 08:00-20:00
wt: 08:00-20:00
śr: 08:00-20:00
cz: 08:00-20:00
pt: 08:00-18:00
sb: 9:00-14:00
nd: 9:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki funkcjonuje na szczecińskim rynku szkoleniowym od 2006 roku. Do dnia dzisiejszego z naszej oferty skorzystały setki zadowolonych kursantów, osób młodych i aktywnych zawodowo, jak również osób starszych, chcących aktywnie korzystać z życia i nawet na emeryturze poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności.

Szkoła Informatyki - dzięki zróżnicowanej ofercie kursów komputerowych podnieśliśmy kwalifikacje zawodowe setek osób z zakresu obsługi takich programów jak: AutoCad, pakiet MS Office, Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, systemy operacyjne, grafika komputerowa, w tym cyfrowa obróbka zdjęć, a także tworzenie stron w języku HTML oraz programowanie sieci. Szkoła prowadzi całoroczne zajęcia komputerowe, gdzie oprócz doskonalenia umiejętności osób młodych, szkolimy także Seniorów, którzy uczestniczą w kursie ABC komputera, podwyższając kompetencje komputerowe oraz obsługi Internetu.

Szkoła Psychologii - to pierwsza i jedyna szkoła z autorskim programem nauczania psychologii w Szczecinie. Kierujemy swoją działalność do osób nastawionych na rozwój osobisty oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Dajemy możliwość rozwoju osobistego, podniesienia kompetencji oraz zdobycia praktycznych umiejętności przydatnych zarówno w życiu osobistym jak i w pracy zawodowej.  Poznasz u nas zasady interpretowania przekazów niewerbalnych, poszerzysz wiedzę z zakresu komunikacji społecznej, typów osobowości i charakterystycznych dla nich zachowań. Wzbogacisz swoją wiedzę i doświadczenie nie tylko niezbędne do działań prewencyjnych, będziesz potrafić gromadzić wiedzę o  zjawiskach patologii społecznej i rzetelnie  wykorzystać  ją w przeciwdziałaniu przestępczości w pracy z jednostką i w środowisku. Będziesz dysponować rzetelnym przygotowaniem o charakterze interdyscyplinarnym, umożliwiającym prowadzenie badań naukowych, dostrzeganie oraz samodzielne rozwiązywanie problemów teoretycznych i praktycznych.

• Mamy nowatorskie i indywidualne podejście do każdego kursanta.
• Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowaną, cierpliwą i sympatyczną kadrę.
• Posiadamy dobrze wyposażone i przyjemne multimedialne sale komputerowe.
• Każda osoba pracuje przy swoim stanowisku pracy.
• Darmowy parking, węzeł komunikacyjny, kawa i herbata.

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki od 2011 roku jest organizatorem Dofinansowanego Projektu Językowego Nasza EuropaPosiadamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Uczestnicy mogą brać udział w kursach od poziomu A1 do B2. Nauka odbywa się w cyklach trzymiesięcznych z możliwością kontynuacji na kolejny okres 3 miesięcy. Zajęcia prowadzą młodzi, ambitni i energiczni lektorzy, którzy nie poprzestają na formie nudnego wykładu, a przyjemne i przestronne sale, wyposażone w sprzęt multimedialny usprawniają i umilają zdobywanie wiedzy. 
Rozwój osobisty ma duże znaczenie w każdym wieku. Dlatego dodatkowo wszystkie zajęcia prowadzimy również w projekcie Aktywni 50 plus.
 
Skontaktuj się z nami pod numerami telefonów:
tel. Wyślij e-mail
kom. Wyślij e-mail
Lub przyjdź do siedziby firmy na ul. Dąbrowskiego 30, I piętro, pok. 103


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU pomorska_szkola
Lokalizacja na ul. Dąbrowskiego - Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki
Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Copywriting, wypełnianie ankiet, recenzje, precle, synonimizowanie   Następna usługa: Usługi malowanie mieszkań lub biur z Warszawa i okolic