Jesteśmy po to Abyś czuł się bezpiecznie

Jesteśmy po to Abyś czuł się bezpiecznie nr 467473

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 15% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Tomasz Myszak
Grupa IGNIS Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
UL. TOŁSTOJA, 49
42-680 Tarnowskie Góry

tel: 695784001
tel: 695784001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 15%)
Godziny
pn-pt: 8:00-19:00
sb: 8:00-19:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Historia naszego przedsiębiorstwa zaczyna się w latach ’70 kiedy nasz dziadek uruchomił działalność na śląsku zajmując się wykonywaniem instalacji sanitarnych w okolicznych domach. Doświadczenie naszych dziadków oraz historia rodzinna w dużym stopniu wpłynęła na nasze dzisiejsze doświadczenia. My co prawda nie zajmujemy się instalacjami sanitarnymi ale przeciwpożarowymi z ukierunkowaniem na instalacje gaszenia. Odziedziczyliśmy po naszych przodkach dużo doświadczenia co jest najcenniejsze i do dziś staramy się działać w branży.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług oraz doradztwa w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Pracujemy dla firm MSP oraz klientów indywidualnych. W gronie naszych odbiorców znajduje się: przemysł metalurgiczny, górniczy, elektrownie i elektrociepłownie, firmy prowadzące działalność produkcyjną, oraz z branży TSL (transport, spedycja i logistyka), jak i hotele.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 15 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU biuro_grupaignis_pl
Jesteśmy po to Abyś czuł się bezpiecznie - galeria
Jesteśmy po to Abyś czuł się bezpiecznie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz   Następna usługa: Zapewnienie wsparcia finansowego między osobami