Treningi KARATE DLA DZIECI  -  Bydgoszcz, Białe Błota

Treningi KARATE DLA DZIECI - Bydgoszcz, Białe Błota nr 468011

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: www.bydgoszczkarate.pl

INFORMACJE
Użytkownik
BSKK ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate
Wyślij e-mail
Bydgoszcz
tel: 609595858
https://bydgoszczkarate.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
https://bydgoszczkarate.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE

Trenować karate może każdy zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

Rozpocząć treningi można w dowolnym wieku. Oczywiście treningi różnią się w zależności od wieku i możliwości fizycznych. Ponieważ często treningi karate rozpoczynają dzieci, w okresie nauczania początkowego a nawet przedszkolnego, w zajęciach szczególną rolę zwraca się na wychowanie i nauczanie wszechstronnego ruchu, często również z zakresu innych dyscyplin sportu. Ponieważ techniki karate wykonuje się rękoma i nogami zarówno na prawą i na lewą stronę to świetnie nadają się do kształtowania koordynacji ruchowej, która jest podstawą we wszelkim ruchu.

W kształceniu wychowania sięga się do zasad związanych z filozofią dalekiego wschodu ale i bliskich naszym wartością tj. uprzejmości wobec bliźnich, szacunku dla rodziców i osób starszych, sumienności w wykonywaniu powierzonych prac oraz powstrzymywania się od gwałtowności. Dlatego między innymi od samego początku treningu obowiązują zasady takie jak ukłony w kierunku nauczyciela i wobec współćwiczących, chwile medytacji i wyciszenia, to sprawia, że wytwarza się specyficzna atmosfera dzięki, której można osiągnąć zamierzone cele treningowe.

W treningu karate nie odrzuca się tych, którym doskonalenie siebie idzie wolniej lecz motywuje do dalszej pracy. Zachęca się ćwiczących do przenoszenia pewnych zasad do swojego życia codziennego np. sumienności, dokładności, uprzejmości, wytrwałości, asertywności, dbania o siebie i innych itp.


Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.BydgoszczKarate.pl

trening          trening        Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BSKK
Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - Grupa Junior - Treningi KARATE DLA DZIECI - Bydgoszcz, Białe Błota
Treningi KARATE DLA DZIECI - Bydgoszcz, Białe Błota Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 17)
Poprzednia usługa: Remonty   Następna usługa: Karate Kyokushin - Bydgoszcz, Białe Błota