Angielski, kurs z angielskiego, english, business english, korepetycje

Angielski, kurs z angielskiego, english, business english, korepetycje nr 468798

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: 200m za Marriott Hotel

INFORMACJE
Cena
65 / godz.
Użytkownik
TUTORnaASAP ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Suchecki
TUTORnaASAP sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Wspólna 63B/2
00-687 Warszawa

tel: 730577568
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 7:00-22:30
sb: 7:00-22:30
Zajęcia prowadzone stacjonarnie lub u klienta i firmie klienta
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

[CUSTOMIZED ENGLISH TUTORING SESSIONS]

You are very welcome to vistit our net page: 
https://tutornaasap.wixsite.com/tutornaasap

Jeżeli chcesz poprawić swoją płynność mówienia i naturalność używania języka w pracy i poza nią, to zachęcam osoby indywidualne i firmy do zapoznania się z ofertą. Jako twój ostatni korepetytor, znam dobrze potrzeby ludzi biznesu, toteż kurs jest mocno praktyczny, merytoryczny i skrojony indywidualnie na miarę twoich oczekiwań.

Formalną edukację pobierałem w Polsce i Holandii oraz aktualnie studiuję na SGH, realizowane kierunki International Business w j. angielskim. Posiadam zaświadczenie CEFR na poziomie C1/C2 i ukończony intensywny kurs GMAT. Języka uczę się od 17 lat, a od 5 lat akademicko i jako nauczyciel operuje w sferze International Business English. Posiadam bogate doświadczenia przedsiębiorcze realizując projekty komercyjne w środowisku międzynarodowym, koordynując współpracę z partnerami zagranicznymi. Jest to uzupełnione kilkoma latami pobytu za granicą oraz ciągłą realizacją kursów poziom: A1-C1 z menadżerami, dyrektorami oraz właścicielami firm, prawnikami oraz studentami uczelni biznesowych. 

AKTUALNA PROPOZYCJA: 
1. Przełamywanie barier komunikacyjnych, praca nad pewnością siebie i otwartością na język.
2. Kurs specjalistyczny "Business communication" (el. negocjacji, analizy faktów, wnioskowania, krytycznego myślenia i formalnej komunikacji).
3. Dialogi i rozmówki biznesowe w języku angielskim.
4. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, konstruowanie CV, pisanie listów motywacyjnych.
5. Przygotowanie ludzi do pracy i życia za granicami kraju.
6. Przygotowanie do egzaminów uniwersyteckich (angielski + przedmioty merytoryczne).
7. Nauka od podstaw(A1-B1) oraz kursy zaawansowane(B2-C2) ogólne dla młodzieży i dorosłych. 
8. Przygotowanie do MATURY podstawa/ rozszerzenie + pomoc ogólnoszkolna. 
9. Realizacja przykładowych materiałów z certyfikatów językowych stymulujących proces nauki. 

Jestem osobą przyjazną i cierpliwą, więc zajęcia zawsze odbywają się w maksymalnym poczuciu komfortu oraz szukam najlepszych sposobów przekazywania informacji, aby nigdy nie marnować czasu. :) Stosuje autorskie metody edukacyjne, które łączę z elementami afirmacji językowej. Zostały one opracowane skrupulatnie i w taki sposób, aby przynosiły jak najszybsze efekty. Dodatkowo, dotychczasowi partnerzy rekomendują metodę jako efektywną, weryfikując ją w praktyce. Optymalizuje ona proces nauki nawet do 50%. 
Call me and let’s practice together! 

Cena: 65pln/60min. Zawiera: przygotowanie indywidualne kursu, darmowe materiały + dostęp do bazy wiedzy, konsultacje telefoniczne, dojazd do klienta (wybrane dzielnice). 
Możliwe również zajęcia przez TELEFON/ SKYPE/ Whatsapp lub U MNIE. 

Prowadzone są również kursy grupowe, na które przewidziane są nawet 50% rabaty! Więcej informacji na stronie internetowej.

Zapraszam do kontaktu :)Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU TUTORnaASAP
Angielski, kurs z angielskiego, english, business english, korepetycje - galeria
Angielski, kurs z angielskiego, english, business english, korepetycje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Profesjonalne usługi glazurnicz   Następna usługa: Transport okien , przeprowadzki Francja, Niemcy, Belgia