Radiestezja, Refleksologia i Klawiterapia, bańki szklane

Radiestezja, Refleksologia i Klawiterapia, bańki szklane nr 470862

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Cena
70 / sztuka Rabat 15% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
Kalael ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Łukasz Michewicz
Wyślij e-mail
51-122 Wrocław
tel: 519554364
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 15%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 16:30-18:30
Możliwość umówienia się w wybrane weekendy.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Dyplomowany refleksolog, klawiterapeuta i radiesteta - naturalne wspomaganie twojego zdrowia.

Wykonuję również masaż bańką szklaną.

Z dojazdem do twojego domu.

(Dojazd po uzgodnieniu tel. Koszt zależny od odległości.)
Metody jakimi pracuję przynoszą najczęściej natychmiastową ulgę w dolegliwościach związanych ze stresem,napięciem, urazami kręgosłupa i całego aparatu ruchowego (świeże lub z przeszłości).
Najlepsze rezultaty osiągam w takich przypadkach jak:
- problemy z kręgosłupem, brak energii, napięcie mięśniowe, ograniczenie przewodzenia nerwów obwodowych, ograniczona ruchomość stawów, problemy ukł. limfatycznego, niedostateczne ukrwienie organów, doraźna pomoc z zatokami, spadki odporności.

Refleksologia, korzysta z połączeń między stopą, dłonią i powierzchnią innych części ciała a organami wewnętrznymi. Uruchamia procesy naprawcze, przyspiesza zdrowienie, usprawnia pracę całego organizmu. Stopa posiada 7200 zakończeń nerwowych - mapując plan całego ciała. Ze stopy można czytać jak z księgi.

Klawiterapia - nieco podobna do akupunktury, wykorzystuje obwodowy ukł. nerwowy, do znoszenia napięć i przywracania przewodności nerwów. Powoduje głęboki relaks tkanek i ułatwia ich regenerację. Zwiększa ukrwienie i natlenienie. Bezpieczniejsza niz akupunktura - nie przebijamy powłok ciała. Pracujemy na punktach biologicznie aktywnych, meridianach i strefach refleksologicznych.

Analizujemy wspólnie dietę i nawyki żywieniowe, rozmawiamy o przeszłości, szukając zadawnionych mechanizmów blokujących powrót do zdrowia. Biorę pod uwagę środowisko życia i pracy, badam na życzenie dom pod kątem radiestezyjnym, sporządzam plan sytuacyjny i opis radiestezyjny.

Poza tym, wykonuję tzw. Analizę psychometryczną. Ujawnia ona słabe i mocne strony energetyki i psychiki pacjenta, wskazuje na które partie ciała zwrócić uwagę, jakie obszary umysłowe warto przepracować, by ułatwić sobie zachowanie zdrowia.

Pracuję indywidualnie według potrzeb i kondycji pacjenta.
Zadzwoń, zapytaj, dowiedz się więcej.
Wspomóż swoje zdrowie bezpiecznie i naturalnie.

Koszty zabiegów:

Sesja refleksologii stóp - 70zł

Klawiterapia - głowa i kręgosłup+kasowanie informacji o chorobach przebytych - 80zł

Powyższe zabiegi trwają zwykle nie mniej niż 45min i nie więcej niż 1godz 15min (cena niezależna od długości, nawet kiedy przekroczymy czas, bo sesja musi być kompletna)

Relaksacyjny masaż stóp - 25zł

Bańki chińskie (ogniowe), masaż pleców plus ewentualnie nóg - 50zł
(czas trwania ok. 30 - 40min)

Uwaga! Nigdy nie spieszę się, sesja musi być porządnie wykonania, tak, byśmy mieli pewność, że zabieg przyniesie jak najwięcej korzyści.
Dla zainteresowanych dłuższymi seriami refleksologii i klawiterapii stawki do uzgodnienia.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 15 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Kalael
Radiestezja, Refleksologia i Klawiterapia, bańki szklane - galeria
Radiestezja, Refleksologia i Klawiterapia, bańki szklane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Pomogę napisać pracę magisterską   Następna usługa: Promet Mirosław Starzak Przetwórstwo tworzyw sztucznych