Ozonowanie, dezynfekcja ozonem

Ozonowanie, dezynfekcja ozonem nr 473258

Lokalizacja: Gniezno (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
skrzynkadrewniana ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
Gniezno
tel: 605533556
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Ozonowanie pomieszczeń.

Rozwiążemy Twój problem z wirusami i nieprzyjemnym zapachem.

Odczuwasz dyskomfort z powodu nieprzyjemnego zapachu?

Na ścianach mieszkania pojawia się grzyb lub pleśń.

Chcesz oczyścić powietrze ze szkodliwych alergenów?


Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń jest skutecznym sposobem na poprawienie właściwości klimatycznych w budynkach, motoryzacji, przemyśle oraz medycynie.

Ozon jest silnym utleniaczem powszechnie stosowanym do dezynfekcji pomieszczeń, usuwania zanieczyszczeń chemicznych, uzdatniania wody lub jako odkażacz w przemyśle spożywczym. Szerokie zastosowanie ozonu potwierdza jego skuteczność jako sposobu na pozbycie się szkodliwych czynników występujących w powietrzu.

Czym jest ozon i jak powstaje?

Ozon (O3), czasami nazywany „aktywnym tlenem”, to trójatomowa cząsteczka tlenu. W warunkach naturalnych powstaje przez promieniowanie UV i przez wyładowania atmosferyczne podczas burzy. W rzeczywistości „świeży, czysty, wiosenny” zapach, który zauważymy po burzy wynika z obecności ozonu w powietrzu. Istnieją dwa sposoby sztucznego wytwarzania ozonu: za pomocą promieni UV oraz za pomocą wyładowań koronowych w generatorach ozonu.

Jak działa ozon?
Ozon unosząc się w powietrzu wchodzi w reakcję z różnymi zanieczyszczeniami: zapachami, bakteriami, wirusami, pleśnią, powodując ich utlenienie i unieszkodliwienie. Pozostały ozon samoczynnie rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku. Dezynfekcja pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest całkowicie ekologiczną metodą, dużo bardziej efektywną od tradycyjnej, czyli z zastosowaniem środków chemicznych.

Jakie jest zastosowanie ozonatorów powietrza ?
Ozon jest coraz chętniej i powszechniej używany w różnych dziedzinach życia na całym świecie. Również w Polsce ciągle przybywa zwolenników tej metody.
Ozon najczęściej wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza, czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy. Ozonowanie doskonale sprawdza się tam gdzie zawiodły inne tradycyjne metody dezynfekcji, gdyż ozon jako gaz, dociera do najbardziej niedosgołębniki);
regularna dezynfekcja gabinetów lekarskich, zabiegowych, stomatologicznych, poczekalni zapobiega infekcjom oraz zakażeniomZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ozonowanie, dezynfekcja ozonem - galeria
Ozonowanie, dezynfekcja ozonem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Cyklinowanie układanie parkietów renowacja   Następna usługa: Polerowanie posasdzek przemysłowych Śląsk Małopolskie Opolskie