favore.pl
Usługi remontowe

Usługi remontowe nr 478569

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: gen. Pułaskiego 26 m. 13

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Hudziak
Piotr Hudziak Usługi ogólnobudowlane
Wyślij e-mail
gen. Pułaskiego 26 m. 13
50-446 Wrocław

tel: 605462278605462278
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma specjalizująca się w usługach ogólnobudowlanych. Działalność prowadzimy od 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Piotr Hudziak.

Świadczymy całą gamę usług remontowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm. Nasze umiejętności, wieloletnie doświadczenie i dostęp do najlepszych materiałów sprawiają, że zawsze udaje nam się osiągnąć efekty, o które dokładnie chodziło naszym zleceniodawcom.

Z klientami dokładnie konsultujemy ich potrzeby i omawiamy plan działania. Ponadto sporządzamy kosztorys prac remontowych. Dokładamy wszelkich starań, by opracować jak najlepsze rozwiązanie do realizacji celu.

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • remonty pokoi,
  • remonty łazienek,
  • remonty kuchni,
  • remonty toalet,
  • remonty korytarzy.

Świadczone przez nas usługi obejmują prace, takie jak gipsowanie, szpachlowanie i malowanie oraz tapetowanie ścian. Ponadto zajmujemy się układaniem kafelek i paneli podłogowych. Przyjmujemy zlecenia dotyczące montażu paneli ściennych. Uzupełnienie oferty stanowi montaż ścianek kartonowo-gipsowych i sufitów podwieszanych.

Klientom zapewniamy fachowe doradztwo na wszystkich etapach realizacji zamówienia. Mogą oni liczyć też na terminowość i atrakcyjne ceny.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi remontowe - galeria
Usługi remontowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Prace ziemne   Następna usługa: Instalacje fotowoltaiczne