favore.pl
Roboty ziemne

Roboty ziemne nr 482631

Lokalizacja: Janki (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Mariusz Kaczmarski
Taurus Mariusz Kaczmarski
Wyślij e-mail
ul. Leszczynowa 5
03-197 Janki

tel: 502911760502911760
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Roboty ziemne wykonywane są przez firmę Taurus na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo poza burzeniem i rozbiórkami obiektów niweluje też teren pozostały po budynkach. Używa przede wszystkim ciężkich koparek gąsienicowych, które obsługiwane są przez doświadczonych operatorów. Na park maszynowy składają się również koparkoładowarki, minikoparki i wywrotki. Nimi wywożone są ziemia, gruz i inne odpady.

Taurus w ramach prac ziemnych kopie również wykopy pod fundamenty oraz instalacje podziemne, na przykład kanalizację. Ponadto korytuje pod układanie z kostki brukowej chodników, dróg, podjazdów i parkingów. Ciężkie maszyny używane są również do układania tymczasowych dróg z płyt betonowych. Płyty te stosowane są też do budowy utwardzonych parkingów.

Dodatkowo firma wykonuje podbudowy pod posadzki przemysłowe. Te i pozostałe prace wykonywane są dokładnie, terminowo i w atrakcyjnych cenach.

By zamówić usługi przedsiębiorstwa, najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Roboty ziemne - galeria
Roboty ziemne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Rozbiórki   Następna usługa: Transport materiałów sypkich