favore.pl
Flizowanie

Flizowanie nr 483799

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Arkadiusz Buzowicz
Arkadiusz Buzowicz
Wyślij e-mail
Kajki 5
04-634 Warszawa

tel: 889117845889117845
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Arkadiusz Buzowicz to właściciel firmy remontowej w Warszawie. Naszą specjalnością są remonty.

W ramach świadczonych usług remontowych zajmujemy się między innymi flizowaniem, czyli inaczej kafelkowaniem. Prace w tym zakresie polegają na układaniu na wybranych powierzchniach płytek i kafelków. Powinny być one odpowiednio dobrane do specyfiki danego wnętrza. W celu uzyskania zadowalającego efektu należy zadbać zarówno o ich estetykę, jak i sposób rozmieszczenia na podłodze czy ścianie.

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów płytek. W ofercie sprzedażowej znajduje się na przykład glazura szkliwiona, która powinna znaleźć się w pomieszczeniach użytkowych, gdzie istnieje ryzyko zmoczenia wodą podłóg czy ścian. Wybiera się ją do kuchni i łazienek, ponieważ jest najbardziej praktyczna wobec tych wnętrz. Natomiast nieszkliwione płytki układa się zazwyczaj w celach dekoracyjnych. Montowane są najczęściej w salonach i reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Przy większych wnętrzach lepiej jest wybrać większe kafelki, co przyspieszy realizację zlecenia i zapewni estetyczny efekt wizualny. Natomiast przy mniejszych wnętrzach z większą ilością załamań lepiej jest montować płytki mniejsze.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Flizowanie - galeria
Flizowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 1 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Malowanie   Następna usługa: Ścianki działowe