favore.pl
Usługi budowlane

Usługi budowlane nr 485240

Lokalizacja: Krzyżówki (woj. śląskie)Więcej: Krzyżówki 364

INFORMACJE
Kontakt
Dawid Góra
Cool-Bud
Wyślij e-mail
34-335 Krzyżówki 364
34-335 Krzyżówki

tel: 600854243600854243
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Usługi budowlane to podstawa naszej działalności. W Cool-Bud znamy się na wznoszeniu budynków i ich remontowaniu. Pracujemy terminowo i dokładnie na terenie całego województwa śląskiego. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów i używamy specjalistycznych maszyn i narzędzi.

Prace ziemne prowadzimy przy pomocy minikoparek i większych maszyn. Kopiemy pod fundamenty, następnie wylewamy je i na tak przygotowanym podłożu budujemy domy. Murujemy ściany, wykonujemy stropy i wieńczymy budynki więźbami dachowymi. Po zakończeniu prac ciesielskich układamy pokrycia dachowe z blachodachówek i dachówek. Zajmujemy się też docieplaniem poddaszy i zewnętrznych ścian budynków.

Do naszych usług należy również montaż instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, w tym połączonych z szambami. Ponadto wykańczamy wnętrza. Stawiamy ścianki działowe, montujemy podwieszane sufity, kleimy płytki oraz malujemy.

Więcej informacji o usługach budowlanych udzielamy na stronie internetowej favore.pl. gdzie znajduje się formularz kontaktowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi budowlane - galeria
Usługi budowlane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: NEXUS Polska Sp. z o. o   Następna usługa: Dachy