favore.pl
Naprawa wanien z hydromasażem, serwis SPA, montaż kabin prysznicowych

Naprawa wanien z hydromasażem, serwis SPA, montaż kabin prysznicowych nr 486852

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
ams72 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
AnnaMaria Stefaniak
ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Anna Maria Stefaniak
Wyślij e-mail
Warszawa
tel: 725 031 114725 031 114
tel: 501 532 872501 532 872
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 8:30-20:00
OPIS USŁUGI

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej naprawy kabin natryskowych, kabin prysznicowych, wanien z hydromasażem, spłuczek podtynkowych, sedesów kompaktowych, paneli prysznicowych, naprawę deszczownic, wymiana uszczelek oraz rolek w drzwiach kabin natryskowych oraz kabin prysznicowych, wymiana mieszaczy w bateriach do : kabin natryskowych, kabin prysznicowych, umywalek i zlewozmywaków kuchennych. Naprawa paneli sterujących w wannach z hydromasażem, naprawa pompy powietrza i innych w wannach z hydromasażem, naprawa silników w wannie z hydromasażem oraz czyszczenie dysz w wannach z hydromasażem., naprawa i serwis SPA itp.

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na zakup kabiny natryskowej, kabiny prysznicowej, wanny z hydromasażem to my służymy profesjonalną usługą : montaż kabiny natryskowej wszystkich producentów, montaż kabiny prysznicowej wszystkich producentów, montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem, montaż panelu prysznicowego , montaż wanny z hydromasażem, ponadto wykonamy profesjonalny montaż wanien akrylowych, spłuczek podtynkowych, sedesów kompaktowych, deszczownic, baterii do kabin natryskowych oraz kabin prysznicowych, baterii umywalkowych oraz baterii zlewozmywakowych, montaż armatury ceramicznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług praz odwiedzenia naszej strony : www.serwisspa-wanienzhydromasazem.plZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Naprawa i montaż wanien z hydromasażem - Naprawa wanien z hydromasażem, serwis SPA, montaż kabin prysznicowych
Naprawa wanien z hydromasażem, serwis SPA, montaż kabin prysznicowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Sporządzanie umów, pisanie podań, pisanie pism , przepisywanie tekstów   Następna usługa: Usługi budowlane , usługi dekarskie, czyszczenie i naprawy rynien,