favore.pl
BIOENERGOTERAPEUTA, JASNOWIDZ, EGZORCYSTA

BIOENERGOTERAPEUTA, JASNOWIDZ, EGZORCYSTA nr 6275

Lokalizacja: Brodnica, Zbiczno, Gaj Grzmięca (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
biokarkowski (6)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
CZESŁAW KARKOWSKI
Medycyna Naturalna Czesław Karkowski
Wyślij e-mail
Gaj Grzmięca 1A
87-305 ZBICZNO

tel: 604 907 727604 907 727
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
cz: 10:00-12:00
OPIS USŁUGI

CZESŁAW KARKOWSKI

FENOMEN ŚWIATOWEJ BIOENERGOTERAPII

BIOTERAPEUTA, JASNOWIDZ, EGZORCYSTA


  Czesław Karkowski – dyplomowany  mistrz bioenergoterapii
–  leczy ciało, umysł i duszę  –

 

         Należy do nielicznej grupy światowej klasy bioterapeutów, którzy leczą ludzi ze stymulatorem serca. Przez rzesze swoich klientów jest nazywany „bioterapeutą ostatniej nadziei”. Potrafi wyleczyć ludzi, którzy prawie całkowicie stracili nadzieję na pomoc, po wielu nieudanych próbach ich leczenia różnymi metodami.

         Leczy ludzi z całego świata osobiście i na odległość poprzez fotografię.

        Skutecznie likwiduje obciążające i otaczające człowieka złe energie, np. klątwy, wampiryzm energetyczny. Ponadto eliminuje różne manipulacje psychiką człowieka, które w obecnych czasach są coraz bardziej powszechne.

        Likwiduje wszelkie najbardziej skomplikowane dolegliwości.

 


Biografia

 

Czesław Karkowski – dyplomowany bioenergoterapeuta,

 jasnowidz, egzorcysta

 

        Metodami leczenia zajmował się od urodzenia, nie zdając sobie z tego sprawy. Jest bioenergoterapeutą ostatniej nadziei. Należy do nielicznej grupy bioterapeutów leczących ludzi ze stymulatorem serca (artykuł prasowy – „Uzdrawiacz” z dnia 15.02.2000 ).

 

       Jego wiedza nie była zdobywana na kursach, chociaż ukończył ich wiele. Swoje właściwości oraz wiedzę zachował w niezatartej pamięci reinkarnacyjnej.

       

 Każdego człowieka traktuje w sposób indywidualny i dobiera właściwą formę terapii, często łącząc wiele metod naraz. Stosuje leczenie holistyczne, czyli całościowe. OCZYSZCZA CIAŁO, UMYSŁ I DUSZĘ, zaczynając najczęściej od tej ostatniej, gdyż to ona decyduje o losie i uwarunkowaniach zdrowotnych każdego człowieka. Poprzez spojrzenie na osobę lub czyjąś fotografię, ma natychmiastową wiedzę na temat tej osoby. Zna jej przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, w związku z tym rozpoznaje źródło choroby i przyczyny niepowodzeń życiowych. Eliminuje więc przyczyny choroby, a co za tym idzie likwiduje również jej skutki.

 

       Posiada niespotykany dar skutecznej eliminacji niekorzystnych dla człowieka wpływów medialnych np: klątwy, wampiryzm energetyczny, manipulacje psychiką człowieka. Dzięki temu przyczynia się do polepszenia losu każdej osoby, która się do niego zwraca.

 

      Nie ma dla niego znaczenia odległość. Działa z taką samą  intensywnością w kontakcie osobistym, jak również na odległość (na podstawie fotografii).

 

 

        Pomaga ludziom w kraju oraz poza jego granicami w szerokim zakresie chorób, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej ( artykuł prasowy –  „Uzdrawiacz” z dnia 15.08.2001 ).

 

 

 

        Czesław Karkowski należy do grupy najlepszych uzdrowicieli w Polsce. Jego profesjonalizm i skuteczność wykazywana jest w wielu ogólnopolskich rankingach uzdrowicieli, umieszczany jest tam na czołowych pozycjach:

 

 

 

„Poradnik Uzdrawiacza” – LEKSYKON POLSKICH UZDROWICIELI

 

 

 

„Z życia wzięte” – 50 NAJLEPSZYCH UZDROWICIELI W POLSCE                                

 

 

 

 


     Jasnowidzenie

     doradztwo życiowe, psychoterapia

 

        Jasnowidz – Czesław Karkowski posiadając niezwykły dar jasnowidzenia, potrafi odczytać zarówno przeszłość, jak i przyszłość każdego człowieka.

          Dar ten umożliwia mu właściwą i skuteczną pomoc w problemach osobistych, partnerskich, rodzinnych ( czyt. artykuł prasowy „AURA” – poniżej ).

         Znajomość przeszłości i przyszłości osoby ułatwia mu likwidację przyczyn niepowodzeń, m.in. lęku, strachu, depresji, fobii.

 


Egzorcyzmy

 

Uwalnianie mieszkań oraz ludzi ze złych energii, klątw, duchów

           

        Egzorcysta – Czesław Karkowski posiadając ogromne właściwości energetyczne, potrafi skutecznie eliminować negatywne wpływy medialne oddziaływujące na psychikę człowieka.

       Bardzo często spotykaną przyczyną niemożności odzyskania sił witalnych i zdrowia jest wpływ złych energii, klątw lub duchów. Niektórzy, nie dając wiary tym wpływom, nie podejmują żadnych działań w kierunku ich eliminacji. Przez to nieświadomie utrudniają odzyskanie sprawności zdrowotnej. Często w życiu człowieka od pewnego momentu zaczyna się źle          powodzić, nagle występują problemy ze zdrowiem, nie układa się w życiu osobistym lub zawodowym. W takim przypadku najczęstszą przyczyną jest oddziaływanie nałożonej klątwy na daną osobę lub na miejsce jej zamieszkania. Wówczas leczenie takiej osoby jakimikolwiek metodami nie przyniesie skutku, dopóki wpływy te nie zostaną zlikwidowane.

         Czesław Karkowski stwierdzając wpływy medialne, za zgodą klienta eliminuje je całkowicie, co w konsekwencji doprowadza do poprawy stanu zdrowia i polepszenia losu danej osoby.

Likwidacja

wampiryzmu energetycznego

          

          Często ludzie zauważają, że w obecności niektórych osób gorzej się czują. Takie pobieranie energii od kogoś nazywa się wampiryzmem energetycznym. Wówczas osoba, do której ukierunkowany jest wampiryzm energetyczny jest cały czas osłabiona, pozbawiona sił witalnych, często choruje. Wszelkie metody leczenia zawodzą.  

        Bioenergoterapeuta Czesław Karkowski z łatwością rozpoznaje różnego rodzaju pobór energii życiowej od danej osoby.

       

        W przypadku ustalenia wampiryzmu energetycznego, informuje o powyższym klienta, po czym za jego zgodą dokonuje tzw. odcięcia energetycznego od osoby pobierającej energię. Likwidacja wampiryzmu energetycznego przyczynia się  do całkowitego odzyskania zdrowia.


Usługi radiestezyjne

 

    Radiesteta – Czesław Karkowski podczas wykonywania terapii wykorzystuje swoje właściwości radiestezyjne. Pomagają mu one w ustaleniu ewentualnych wpływów promieniowań geopatycznych na stan zdrowia człowieka.

      

      Często przyczyną niemożności wyleczenia jest długotrwałe przebywanie osoby w strefie promieniowania geopatycznego. Uniemożliwia to szybkie i skuteczne wyleczenie. W przypadku stwierdzenia napromieniowania osoby, osobiście lub na odległość ustala strefy szkodliwe dla organizmu.

      

     Jeżeli istnieje taka konieczność, udziela wielu porad i instrukcji, w jaki sposób wyeliminować szkodliwe wpływy na organizm człowieka. W konsekwencji przyczynia się do szybkiego uzyskania sprawności zdrowotnej.

 

 

 

OPINIE

 

 

Bardzo ciepły i niesamowicie mądry człowiek.Mnie pomógł, wyleczył po prostu dietą-czego żaden z lekarzy pod uwagę nie wziął, zapisując za każdym razem bezmyślnie torby leków.Pan Czesław mówi, że przecież wystarczy na mnie spojrzeć :)... Polecam z całego serca,dziękuję i pozdrawiam.

 

Elżbieta z Gniezna    

 

 

Super skuteczny oraz rewelacyjny fizjoterapeuta. Jego masaże mojego kręgosłupa doprowadziły po siedmiu terapiach do pełnej funkcjonalności całego mojego układu kostnego, ścięgien i mięśni. Nic dziwnego że na wizytę na terapie do Pana Karkowskiego trzeba czekać w bardzo długich kolejkach.

Irena z Gdańska

 

Miałem chorą żonę, dwoje dzieci i dwie kochanki. Lekarze akademiccy nie potrafili wyleczyć żony więc zaczęła korzystać z pomocy bioterapeutów. Rewelacji nie było do czasu aż żona trafiła do Pana Karkowskiego, bardzo szybko zlikwidował jej choroby energią leczniczą na odległość. Ponieważ Pan Karkowski jest także jasnowidzem przy okazji poinformował żonę że ją zdradzam.  Żona wzięła rozwód, dzieci nie chcą mnie znać, kochanki się wypięły na mnie. Zostałem sam. Wszyscy w otoczeniu się śmieli i śmieją ze mnie że jestem durnym diabłem. Poszedłem do księdza egzorcysty żeby  wygonił ze mnie diabła a ksiądz powiedział że diabła z diabła nie da rady wygonić bo to ja jestem diabłem. Machnął na mnie kropidłem i kazał wyjść z kościoła i wrócić do piekła żeby nie utrudniać życia ludziom.  Z wściekłości diabelskiej zacząłem wypisywać w internecie bzdury  i kłamstwa na najlepszych lekarzy akademickich, bioterapeutów i jasnowidzów. Wpisywałem się raz jako kobieta raz jako mężczyzna bo sam juz nie wiem kim jestem. Różnymi imionami i nazwiskami których już nie pamiętam. Odebrało mi resztki rozumu. Zanim wrócę do piekła chcę tym wpisem Przeprosić Pana Karkowskiego i innych ludzi których skrzywdziłem. Moja dusza będzie na wieki potępiona.

 

Roman z Gdańska

 

Przeanalizowałam cały internet, wszystkie fora, blogi, opinie, punktacje w poszukiwaniu najlepszego polskiego uzdrowiciela. Po długich poszukiwaniach wytypowałam tego najlepszego którym okazał się Pan Czesław Karkowski dysponujący nieprzeciętnymi umiejętnościami uzdrawiania, oraz dysponujący jeszcze innymi umiejętnościami.  Wybór był trafny po kilku przekazach ogromnej energii leczniczej ustąpiły moje wieloletnie dolegliwości. A także mąż oraz dzieci wyzdrowiały. Firma moja w wyniku oddziaływań Pana Karkowskiego uzyskała wyjątkowe wyniki w produkcji która bardzo wzrosła. Jego umiejętności jako jasnowidza także już się potwierdziły. Tak więc stwierdzam że Pan Czesław Karkowski jest najlepszym uzdrowicielem i doradcą życiowo - biznesowym.

Polecam wszystkim Pana Karkowskiego

Mariola w Wrocławia 

 

Poszukując informacji o polskich uzdrowicielach zauważyłam w salonie prasowym gazetę " Uzdrawiacz" wydanie z maja 2020 roku. Zainteresował mnie bardzo artykuł na stronie tytułowej " Uzdrowiciel Ostatniej Nadziei". Artykuł był o uzdrowicielu Czesławie Karkowskim. Od razu skontaktowałam się z nim, okazało się że jest możliwość wyłącznie na odległość uzyskać pomoc uzdrowicielską. Ponieważ miałam mnóstwo dolegliwości bardzo zaawansowanych od razu skorzystałam z takiej możliwości. Po czterech przekazach energii leczniczej wszystkie dolegliwości ustąpiły. Stwierdzam ze faktycznie jest to fenomen polskiego uzdrowiciela. Tak jak przedstawiono w artykule jest to najlepszy wiarygodny uzdrowiciel.  Polecam wszystkim Pana Czesława Karkowskiego.

Maria z Warszawy

 

 

Przepraszamy pacjentów oraz klientów Pana Czesława Karkowskiego za nie publikowanie wszystkich pozytywnych opinii dotyczących jego działalności. Jest ich kilkaset i przekraczają możliwości serwera. Publikujemy tylko kilka wybranych losowo lecz będą sukcesywnie zmieniane co jakiś czas aby wszystkie były widoczne.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opinie tego użytkownika zostały wyłączone.
BIOENERGOTERAPEUTA, JASNOWIDZ, EGZORCYSTA - galeria
BIOENERGOTERAPEUTA, JASNOWIDZ, EGZORCYSTA
Poprzednia usługa: Instalacja firmowych serwerów www, poczty...   Następna usługa: The Piano Rouge - Jazz Club Restaurant