favore.pl
Masaże Gliwice

Masaże Gliwice nr 85094

Lokalizacja: Gliwice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Użytkownik
CentrumOdnowy ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Katarzyna Bączkowska
Wyślij e-mail
ul. Armii Krajowej 29a
44-120 Pyskowice

tel: 609397300609397300
WWW.BACZKOWSKA.NETGALERIA.PL
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
wt: 14:00-20:00
pt: 09:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 

Specjalizuję się w terapiach naturalnych, które są połączeniem psychoterapii I medycyny naturalnej. Jestem naturoterapeutka i  poszukuję głęboko ukrytej przyczyny powstałego problemu lub dolegliwości, która zawsze leży ukryta głęboko we wnętrzu. Człowieka postrzegam holistycznie, czyli jako całość. Nie tylko jako ciało, ale i umysł, które powinny ze sobą współdziałać, aby organizm był zdrowy. Dlatego też, gdy ktoś przychodzi do mnie z jakąś dolegliwością otrzymuje nie tylko psychoterapię ale i porady medycyny naturalnej takie jak dobór leczniczych ziół oraz wskazówki dietetyczne którego pokarmu używać w procesie leczenia ciała a jakiego całkowicie unikać, aby pozbyć się danej konkretnej choroby. W zależności od potrzeby, uczę klienta także specjalnych ćwiczeń fizycznych i oddechowych tzw. automasażu, który rozluźnia spięte mięśnie i działa przeciwbólowo. Daję porady, które mają na celu odtrucie organizmu z toksyn i oczyszczenie ciała ze szkodliwych produktów przemiany materii. Terapie naturalne praktykowane przeze mnie stosowane są i były są od tysięcy lat na całym świecie, zarówno w starożytnych jak i słowiańskich kulturach.
Medycyna naturalna ma za zadanie pomóc naprawdę wyleczyć człowieka i dotrzeć do prawdziwej przyczyny choroby a nie tylko wyciszyć chorobę. Dzięki terapiom naturalnym ciało osiąga stan harmonii wewnętrznej a to prowadzi do dobrego zdrowia i szczęścia osobistego.


 WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM. Moja praca jako terapeuty polega na aktywnej współpracy z klientem. Dlatego też dużo rozmawiam z klientem, tłumaczę czasem kilka razy te same sprawy... i zadaję czasem na pozór nie związane z tematem pytania, które naprowadzają mnie na trafną diagnozę dolegliwości. Staram się klienta „uświadomić” co do możliwych przyczyn jego dolegliwości. Człowieka rozpatruję całościowo czyli holistycznie. Klient to dla mnie nie tylko choroba i jej skutek, ale przede wszystkim umysł, ciało, myśli, pragnienia, osobowość i zbiór cech charakteru i nastawienia do życia powodujących symptom czyli dolegliwość.
Przyczyn dolegliwości może być wiele. Zawsze działa prawo przyczyny i skutku. Nic samo się nie zrobiło. Zawsze jest tzw. praprzyczyna i moim zadaniem jest naprowadzić klienta na znalezienie jej i usunięcie.
SWOJĄ WIEDZĘ I WSKAZÓWKI LECZNICZE PRAGNĘ PRZEKAZYWAĆ TYLKO TYM OSOBOM, KTÓRE NAPRAWDĘ CHCĄ WYZDROWIEĆ I ZMIENIĆ NA LEPSZE SWOJE ŻYCIE a nie tylko chcą ponarzekać i nie słuchają dobrych rad. Uważam, że najlepszym sposobem na wyzdrowienie są dwie rzeczy.
Pierwsza to uświadomienie sobie, że należy dokonać zmian w swoim odżywianiu a druga to nauczenie się bardziej pozytywnego nastawienia i radości z dnia codziennego. I tego też staram się uczyć klientów. Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie i mamy ogromny wpływ na to co się będzie działo każdego dnia. Czasem nie zdajecie sobie Państwo nawet sprawy, że mały drobiazg taki jak zmiana godziny jadania posiłku może was „ wyleczyć”. Zarówno niewłaściwe komponowanie posiłków jak i niewłaściwe oddychanie ( zbyt płytkie, brak tlenu ) także może być przyczyną dolegliwości.
Częstą przyczyną schorzeń i dolegliwości jest także fakt długotrwałego przebywania w miejscach o silnym promieniowaniu geopatycznym. Szczególnie tam , gdzie człowiek przebywa najczęściej, czyli: miejsca spania, miejsca wypoczynku dziennego i miejsca pracy.
Klienci czasem się dziwią, że zamiast recepty otrzymują ode mnie poradę, że należy przestawić ich łóżko w inne miejsce... Ale gdy za chwilę ich DOLEGLIWOŚCI SAME ZNIKAJĄ OD RĘKI - są mile zaskoczeni...
Niechcący np. często przebywacie Państwo w pobliżu tyłu od lodówek i zamrażarek a tam przecież jest największe potwornie szkodliwe promieniowanie !

POLECAM:

- świecowanie uszu

- stawianie baniek

- refleksologia, masaże lecznicze stóp

- akupresura całego ciała

- masaże chińskie

- porady zielarskie i dietetyczne

- leczenie poprzez zmianę żywienia

 

 Zapraszam na moją stronę internetową:  Wyślij e-mail kontakt pod numerem. tel. Wyślij e-mail adres email: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Użytkownik
CentrumOdnowy ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Katarzyna Bączkowska
Wyślij e-mail
ul. Armii Krajowej 29a
44-120 Pyskowice

tel: 609397300609397300
WWW.BACZKOWSKA.NETGALERIA.PL
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
wt: 14:00-20:00
pt: 09:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU CentrumOdnowy
Masaże Gliwice - galeria
Masaże Gliwice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Auto - holowanie, laweta, autopomoc, pomoc drogowa   Następna usługa: Szlabany, systemy parkingowe, parking, automatyka