Favore.pl

O nas

O nas

PREZENTACJA FIRMY
     Favore.pl powstało w 2007 roku, kiedy w polskim Internecie istniało zaledwie kilka liczących się serwisów aukcyjnych oraz ogłoszeniowych, oferujących możliwość kupna i sprzedaży rozmaitych przedmiotów oraz usług. Ale o ile przepływ towarów odbywał się zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, o tyle dla handlu usługami nie było optymalnych rozwiązań. Trudno w atrakcyjny sposób prezentować swoje usługi i sprzedawać je, wykorzystując do tego aukcje lub zwykłe ogłoszenia. Ludzie poszukujący usług w Internecie dawno już dostrzegli ten problem, jednak do tej pory nie powstał żaden serwis, który skutecznie by go rozwiązał. Wtedy na rynku pojawiło się Favore.pl.

Fachowcy z wszystkich branż

     Favore.pl jest platformą internetową, przeznaczoną dla polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prezentuje innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie. Jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców, stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin. Daje firmom możliwość publikowania ogłoszeń, prezentujących ofertę ich usług bądź produktów oraz zarządzania nimi w prosty i intuicyjny sposób. Przedsiębiorcy zarejestrowani na Favore mają do dyspozycji szereg narzędzi i wsparcie specjalistów Favore w zakresie prowadzenia działań promocyjnych i kampanii marketingowych.

     Od kwietnia 2008 roku Favore.pl stało się częścią grupy kapitałowej biznesowych serwisów internetowych, budowanej przez Money.pl. To pozwoliło serwisowi rozwinąć się i skutecznie realizować swoją misję, korzystają z potencjału biznesowego najpopularniejszego w polskim Internecie w kategorii biznes/finanse/prawo.

Logo WP.pl i Money.pl

     W grudniu 2014 roku serwis Favore.pl dołączył do Grupy Wirtualna Polska, która jest obecnie liderem polskiego internetu. Aktywna współpraca pomiędzy wszystkimi serwisami Grupy Wirtualna Polska, zapewnia firmom zarejestrowanym na Favore, możliwość zaprezentowania swojej oferty kilkunastu milionom Polaków.

DANE KONTAKTOWE
PORTAL INTERNETOWY Favore.pl
(biuro czynne: dni powszednie od 9.00 do 17.00)
al. Kasztanowa 20 / lokal 1
53-125 Wrocław
Fax Favore.pl E-mail Favore.pl Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy
Dane spółki:
Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Postępu 14A
02-676 Warszawa
KRS: 0000546914, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
NIP: 957-07-51-216
REGON: 191868204
Kapitał zakładowy: 188.000,00 zł
TESTY FAVORE