Favore.plBaza wiedzy

"Deszczówka" w artykułach z kategorii Budowa, dom, ogród

KATEGORIE
PROMOWANE USŁUGI
NAJNOWSZE ZLECENIA



Dodaj zlecenie
  • Jak pielęgnować storczyki?

    Autor: truskawkowomalinowo   |   13 lip 2015, 13:01   |   Dział: Artykuły
    Jak pielęgnować storczyki?Storczyki to bardzo kapryśne kwiaty. Tymczasem ich hodowla nie musi być uciążliwa. Wystarczy znać kilka zasad dbania o te egzotyczne kwiaty.
  • Zagospodarowanie deszczówki

    Autor: mlaskov7   |   7 lip 2015, 13:01   |   Dział: Artykuły
    Zagospodarowanie deszczówkiCeny wody wodociągowej rosną. Liczba terenów opowierzchni utwardzonej i gęstość zabudowy są coraz większe. Czy można więc zrobić coś z wodą odpadową? Czy zagospodarowanie wody deszczowej ma sens? Jak wykorzystać deszczówkę? W tym artykule skupimy się nad odzyskiwaniem deszczówki.
  • Nowoczesne wnętrza

    Autor: mipel   |   11 wrz 2012, 10:28   |   Dział: Artykuły
    Po ukończeniu budowy domu, czy po zakupie mieszkania stajemy przed dylematem, który miłosnika komfortu i dobrego stylu przyprawia o ból głowy jak umeblować i udekorować mieszkanie. Problemem nie jest dostępność mebli, czy gadżetów, jak przed laty, ale ich szeroki wybór. Trzeba mieć na prawdę niezłe poczucie smaku, aby z gustem zestawić wszystkie elementy, które muszą się znaleźć w każdym z pomieszczeń.