ANIMATOR CZASU WOLNEGO w Oświęcimiu. LAST MINUTE!
Oświęcim (małopolskie)
Wczasy z Prawem jazdy 14 dni zakończone egzaminem!
Łomża (podlaskie)
Tłumaczenia przysięgłe
Gliwice (śląskie)
Tłumaczenia prawnicze angielski, rosyjski Warszawa
Warszawa - Centrum (mazowieckie)
Łódzki uniwersytet jest otwarty nie tylko dla młodych ludzi, którzy dopiero są na początku kariery zawodowej. W Łodzi z powodzeniem działa Uniwersytet dla Dzieci i Uniwersytet Trzeciego Wieku na usta cisną się aż słowa, że prawie cała rodzina może zacząć wieść studenckie życie.
Uniwersytet Opolski postanowił stworzyć cztery kierunki studiów działające według systemu dualnego. Oznacza to, że studenci kierunków: Języki obce w turystyce, Ochrona Środowiska, Odnawialne Źródła Energii oraz Inżynieria Środowiska nie spędzą trzech lat studiów jedynie siedząc w ławkach, ale podejmą płatną pracę w zawodzie zdobywając nie tylko wiedzę, ale i doświadczenie.
Duża część tegorocznych maturzystów już od dawna wie, czy i gdzie chce pójść na studia. Starannego i przemyślanego wyboru dokonują nie w klasie maturalnej, ale już wcześniej - poważnie myślą o swojej przyszłości, więc analizują wszystkie za i przeciw. Jednakże równie duża liczba tegorocznych absolwentów wciąż jeszcze nie podjęła decyzji co do wyboru uczelni. To właśnie o ich uwagę walczą w tej chwili szkoły wyższe.