SZYNY CPM ARTROMOT, OPTIFLEX, WYPOŻYCZALNIA CAŁA POLSKA
Kraków (małopolskie)
Na rynku funkcjonuje mnóstwo placówek, które są w stanie wspomóc nas w walce o zdrowy i piękny wygląd.
Narodowy spis biegaczy 2014 stworzony przez portal Polska Biega pokazał, że osoby biegające stanowią dużą grupę konsumentów, z którą warto się liczyć. Według raportu aż 84% z nich zgadza się ze stwierdzeniem, że warto zapłacić więcej za produkty dobrej jakości. Wiedzą o tym doskonale nie tylko marki sprzedające sprzęt czy stroje do biegania, ale również producenci żywności, m.in. marka Scandic Food produkująca dżemy.
Pracownik to najważniejszy kapitał każdego przedsiębiorstwa, dlatego warto dbać o jego komfort pracy, satysfakcję oraz zdrowie.
Poznańska Prywatna Lecznica Certus, będąca najstarszą wielospecjalistyczną placówką w Polsce, świętowała na początku tego roku swoje 23 urodziny. Placówka zdobyła przez ten czas duże uznanie pacjentów z Wielkopolski i działa na coraz szerszą skalę. W tym roku mija również 5 lat od uruchomienia najmłodszej jednostki kliniki - Centrum Medycznego nr 3 w podpoznańskim Swarzędzu, które oprócz świadczeń pełnopłatnych oferuje również usługi w ramach NFZ.
Piękno bowiem tkwi w naturze. Trzeba jedynie do niej sięgnąć