Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kominek, zadowolony z ogrzewania?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kominek, zadowolony z ogrzewania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 18:47
    Ja z kominka jestem bardzo zadowolony
    - ciepluttko (grzeję na brykiet drzewny, drewno, czasem węgla wrzucę), miło, no i tam nuta romantyzmu.
    Super
    (kobieta tez zadowolona...przymrużenie oka
    Cytuj
  • dorota1395 15 paź 2012, 10:40
    Witam.
    Jestem bardzo zadowolona z mojego kominka i mogę z całą pewnością polecić wszystkim firmę, w której znajdziecie akcesoria do kominków takie jak drzwiczki kominkowe oraz szyby. Jest to firma HURTEX, wszystkie transakcje z pracownikami hurtowni przebiegają bardzo pomyślnie. Oto link do ich strony na której znajdziecie wszystko do swoich kominków
    Cytuj
  • kroxer 15 paź 2012, 14:43
    Ja też mam kominek w swoim domu. Na początku jak kupiłem swój dom to się zastanawiałem czy nie lepiej zmienić sposobu ogrzewania, ale stwierdziłem, że lepiej poczekać na zimie i zobaczymy jak grzeje. Okazało się, że bardzo dobrze i teraz nie wyobrażam sobie innego sposobu ogrzewania domu uśmiech
    Cytuj
  • 15 paź 2012, 15:25
    Nie wiem jak inni, ale ja jestem bardzo zadowolony z kominka. Co tam ogrzewanie, liczy się klimat kominka, wieczorem zwłaszcza.
    Cytuj
  • ivers 16 paź 2012, 11:54
    Tercjusz napisał:Nie wiem jak inni, ale ja jestem bardzo zadowolony z kominka. Co tam ogrzewanie, liczy się klimat kominka, wieczorem zwłaszcza.
    Dokładnie tak samo uważam. Kominek to nie tylko źródło ciepła, ale także fajny element dekoracyjny oraz w nocy światło kominka tworzy świetny klimat w naszym pomieszczeniu.

    Cytuj
  • Aval0n 25 wrz 2013, 9:51
    ja mam tylko "rekreacyjny" kominek ale faktem jest że w zimowe wieczory sprawdza się wspaniale uśmiech
    Cytuj
  • 5 lut 2014, 9:49
    Może i kominkiem nie ogrzejemy zbyt dużego pomieszczenia, ale mimo wszystko jego posiadanie jest dużym plusem uśmiech
    O wydajności systemów DGP można przeczytać w ciekawym artykule:

    http://www.darco.com.pl/ogrzewanie-kominkowe/art,4,czy-dgp-jest-skuteczne.html
    Cytuj
  • Longinez 5 lut 2014, 13:17     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2014, 8:33, w całości zmieniany 1 raz)
    ja z mojego jestem zadowolony, na szczęście nie muszę wiecznie podrzucać mam od tego żonę i syna przymrużenie oka



    [url=http://www.viperprint.pl/eprint8/kalendarze/202/]http://www.viperprint.pl/eprint8/kalendarze/202/[/url]
    Cytuj
  • erykit 18 lut 2014, 13:11
    A ja posiadam w domu kominek. ... elektryczny oraz inny rodzaj ogrzewania. Kominek pełni bardzo fajną rolę dekoracyjną a piec schowany w piwnicy dobrze grzeje.
    W poprzednim domu miałem takie ogrzewanie kominkowe i nie byłem zadowolony ponieważ bardzo często trzeba było odmalowywać mieszkanie.
    Kominek elektryczny również prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Zainwestowałem w technologię ledową - to jest wyłączny dystrybutor w Polsce, dzięki której płomienie są bardzo realistyczne, no wyglądają jak prawdziwe !
    Cytuj
  • quato 6 mar 2015, 9:31     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2015, 9:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Orientuje się ktoś może czy można połączyć kominek z technologią ogrzewania nadmuchowego? - pytam bo planuję modernizację i może to byłby jakiś kierunek w którym można by pójść.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum