pozytywna
rozwiń
Jestem bardzo zadowolony z kamienia zakupionego w firmie TRANS-KAM. Miałem doczynienia z różnymi piaskowcami, z różnych rejonów, ale zdecydowanie na tym surowcu pracuje się najlepiej. Świetnie przesortowany na moją prośbę, staranie ułożony na palecie i co najważniejsze dostawa na umówiony termin. Zostaję z WAMI przy kolejnych realizacjach z piaskowca.
Wystawiona 23-06-2026 09:57
przez Jarosław (83.28.251.*)
Zgłoś nadużycie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.