Favore.pl

Strona wizytówka użytkownika "Tourispol_com"

Strona wizytówka użytkownika "Tourispol_com"

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
Kontakt
Tourispol.com
Wyślij e-mail
Wały Dwernickiego 117/121
42-200 Częstochowa
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Rejestracja
26 maj 2008, 14:16
STATYSTYKI
  • Opini pozytywnych 2
  • Opini neutralnych 0
  • Opini negatywnych 0
  • Aktywnych usług 62
  • Aktywnych produktów 0
  • Wpisów na forum 0
  • Wpisów w bazie wiedzy 0
Wyślij e-mail jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej PressitOn Wyślij e-mail która oprócz turystyki działa na rynku multi-medialnym, budowlanym, developerskim oraz rozwiązań softwarowych on-line. Internetowe Biuro Podróży powstało w grudniu 2004r. Portal turystyczny został stworzony aby ułatwić Państwu rezerwację wczasów i wycieczek oraz planowanie podróży prywatnych i służbowych. Znajdujące się na naszej witrynie oferty wyjazdów do ponad 50 krajów z całego świata zostały przygotowane przez profesjonalnych i wiarygodnych touroperatorów. Oferujemy także możliwość rezerwacji i zakupu biletów lotniczych, promowych i autokarowych, miejsc noclegowych oraz wynajem samochodów i zakup ubezpieczeń.

Tourispol to nie tylko internetowy portal turystyczny. Z powodzeniem działamy jako touroperator imprez przyjazdowych do Polski. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów indywidualnych z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Należymy także do Częstochowskiej Organizacji Turystycznej i wraz z nią działamy w zakresie promocji okolic Częstochowy.

Jesteśmy w gronie finalistów konkursu The European Business Awards 2008. Konkurs promuje dynamicznie rozwijające się i innowacyjne firmy europejskie.
Posiadamy Tyutuł i Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play Wyślij e-mail
WP Investments Sp. z.o.o.
Biuro podróży Tourispol
ul. Wały Dwernickiego 117/121
Wyślij e-mail Częstochowa
Polska
Wyślij e-mail

Nazwa banku: Fortis Bank
Polska SA

Numer konta:
PL Wyślij e-mail


OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolona z tej usługi, wszystko pomyślnie załatwione. Wystawiona 05-06-2008 22:42 przez miranda_86 (83.30.18.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Witam z moją dziewczyną kupowaliśmy w Tourispol.com karty Euro26. Cała obsługa bardzo sprawnie. Wszystko załatwiliśmy przez interenet bez wychodzenia z domu. Duży pozytyw pozdrawiam Wystawiona 04-06-2008 19:43 przez Moradin (83.30.87.*)   Zgłoś nadużycie