Favore.pl

Strona wizytówka użytkownika "grz_ech"

Strona wizytówka użytkownika "grz_ech"

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
Użytkownik
grz_ech ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Grzegorz Konador
Klimatyzacja KONADOR
Wyślij e-mail
Chrościckiego 83
02-414 Warszawa
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Rejestracja
8 lip 2007, 18:39
Logowanie
14 lis 2014, 12:40
STATYSTYKI
  • Opini pozytywnych 0
  • Opini neutralnych 0
  • Opini negatywnych 0
  • Aktywnych usług 5
  • Aktywnych produktów 0
  • Wpisów na forum 0
  • Wpisów w bazie wiedzy 0

Wyślij e-mail

Klimatyzacja do mieszkań, biur lub sklepów.


Bezpieczna Wyślij e-mail powietrza, niegdyś po prostu luksus, obecnie staje się standardem, a często wręcz koniecznością. Technologia Hitachi nie tylko pomaga stwarzać chłodniejsze i bardziej komfortowe, klimatyzowane powietrze w domach i miejscach pracy, ale także zdrowsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odpowiednia temperatura powietrza w pomieszczeniu daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność.

Jesteśmy dealerem klimatyzatorów Hitachi ale w ofercie posiadamy również Wyślij e-mail innych marek np.: Fuji, Fujitsu, Toshiba, Daikin, LG, Samsung, MDV, Hisense. Posiadamy bogate doświadczenie w montażu wszelkiego typu klimatyzacji, w różnych typach obiektów:

Wyślij e-mail     Wyślij e-mail

 

Posiadamy duże doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych każdej klasy od Wyślij e-mail typu Wyślij e-mail po duże systemy VRF lub chillery.

Wykonujemy kompletną usługę czyli sporządzenie pełnego projektu, montaż wszelkich niezbędnych urządzeń, uruchomienie i testowanie. Projekt zawsze jest wykonany ściśle według potrzeb klienta, urządzenia są dostosowane w ten sposób aby klimatyzacja działała sprawnie i wydajnie, dając najlepszy komfort użytkowania.

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy okresowe sprawdzenie, czyszczenie, dezynfekcję i wymianę filtrów w klimatyzatorach.

W ofercie posiadamy także urządzenia dla alergików z filtrami np. plazmowymi lub katechinowymi zatrzymującymi bakterie, pyłki i roztocza a ponadto poprawiającymi skład i zapach powietrza w twoim mieszkaniu.

Oferujemy możliwość rozliczenia płatności w dogodnych ratach za pośrednictwem firm Żagiel lub GE Money Bank.

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z nami. Aby dobrać odpowiednie urządzenia do Państwa pomieszczeń oraz dokonać wstępnej wyceny sprzętu i montażu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Naszą aktualną ofertę znajdą Państwo na stronie Wyślij e-mail

OPINIE O UŻYTKOWNIKU