Favore.pl

Strona wizytówka użytkownika "kds"

Strona wizytówka użytkownika "kds"

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Obserwuj
Użytkownik
kds ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO
Wyślij e-mail
ul. św. Rocha 6, lok. 25
15-879 Białystok
tel: 602 391 555
tel: 85 741 70 74
http://WWW.USA.SZMURLO.PL
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Rejestracja
16 lip 2007, 15:53
Logowanie
24 sie 2020, 12:46
STATYSTYKI
  • Opini pozytywnych 0
  • Opini neutralnych 0
  • Opini negatywnych 0
  • Aktywnych usług 8
  • Aktywnych produktów 0
  • Wpisów na forum 0
  • Wpisów w bazie wiedzy 0

W Polsce jesteśmy od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia (30 stycznia 1995r). Wcześniej, przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie w kancelarii prawnej w Nowym Jorku. W ciągu 23. lat działalności Kancelarii w Polsce, możemy poszczycić się kilkoma tysiącami zadowolonych Klientów indywidualnych (wizy nieimigracyjne i emigracyjne, uchylenie zakazu wjazdu (waivers), odwołania od decyzji odmowy wizy, loteria wizowa DV, etc.). Z pomocy Kancelarii skorzystało kilkaset firm ( z Polski, Szwajcarii, Niemiec, Skandynawii ) delegujących swoich pracowników w sprawach zawodowych (negocjacje i spotkania biznesowe, udział w targach, montaż), ponadto uczelnie wyższe (konferencje naukowe, seminaria).

Prezes zarządu Kancelarii - Dr Jerzy Szmurło, CMC - ekspert amerykańskiego prawa imigracyjnego - pomoże Państwu w skomplikowanych procesach ubiegania się o wizy do USA (turystyczna, biznesowa, szkoleniowa, dla menedżerów, sportowców, aktorów, dziennikarzy, studentów oraz pracowników religijnych), jak również w przypadku aplikowania o stały pobyt w USA (sponsorowanie przez rodzinę i Loteria Wizowa DV).

Zajmujemy się również skomplikowanymi przypadkami: odmowa wizy, uchylenie zakazu wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych (waiver).

W przypadku odmowy wydania wizy przygotowujemy, zgodnie z paragrafem 214(b), procedurę ponownego ubiegania się o jej wydanie. W skomplikowanych przypadkach związanych z przekroczeniem amerykańskiego prawa imigracyjnego (perspektywa otrzymania zakazu wjazdu na terytorium USA lub formalnie wydany zakaz (np. na granicy USA), przygotujemy wniosek o jego uchylenie - waiver emigracyjny (wiza emigracyjna) lub waiver nieimigracyjny (wiza nieimigracyjna).

Oferujemy również konsultacje pomocne podczas inspekcji imigracyjnej przy przekraczaniu granicy amerykańskiej.

Kancelaria świadczy usługi doradcze z dołożeniem najwyższej staranności i z wykorzystaniem jak najlepszej wiedzy, jednakże nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje podjęte przez amerykańskie władze sądownicze, imigracyjne, konsulaty, agencje rządowe, itp., uczestniczące w procesie rozpatrywania przygotowanej Klientom dokumentacji, w tym: petycji, wniosków, formularzy, itp.
Kancelaria od wielu lat współpracuje z byłym konsulem oraz szefem amerykańskich wydziałów wizowych w konsulatach m.in. w Berlinie, Hong Kongu, Amsterdamie, Bombaju oraz w Warszawie, prowadzącym niezależną firmę doradczą w zakresie amerykańskiego prawa imigracyjnego.


Jesteśmy zarejestrowani w ustraveldocs.com /Sekcji Konsularnej Ambasady Amerykańskiej/ jako KOORDYNATOR z nadanym identyfikatorem UID.

OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opinie tego użytkownika zostały wyłączone.