Favore.pl

Strona wizytówka użytkownika "kontakthbservis"

Strona wizytówka użytkownika "kontakthbservis"

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
Użytkownik
kontakthbservis ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Benedykt Krzepina
HB SERVIS
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki, 98
43-190 Mikołów
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Rejestracja
11 mar 2021, 8:26
Logowanie
19 kwi 2022, 9:34
STATYSTYKI
  • Opini pozytywnych 0
  • Opini neutralnych 0
  • Opini negatywnych 0
  • Aktywnych usług 1
  • Aktywnych produktów 0
  • Wpisów na forum 0
  • Wpisów w bazie wiedzy 0

Ozonowanie pomieszczeń Katowice i okolice

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi odkażania ozonem w Katowicach oraz okolicy. HB Servis to firma z doświadczeniem w branży dezynfekcji powierzchni i odkażania  

 

Gdzie sprawdza się odkażanie ozonem?

 

Ozonowanie  to doskonały sposób na odkażenie z wirusów pomieszczeń biurowych, mieszkań  spa, sklepów spożywczych, placówek medycznych, punktów aptecznych, aptek, klubów fitness, urzędów miejskich, pojazdów samochodowych. 

 

Dezynfekcja i czyszczenie suchą parą.

 

Jedną z wielu, a być może największą, zaletą stosowania suchej pary pod odpowiednim ciśnieniem jest wpływ wysokiej temperatury na bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i inne drobne organizmy. Dezynfekcja suchą parą, bez potrzeby stosowania drogich, specjalistycznych preparatów chemicznych, w sposób wysoce skuteczny i ekonomiczny niszczone i zabijane są wszelkiego rodzaju drobne organizmy. Pluskwy oraz wszelkiego rodzaju roztocza giną przy temperaturze 60 °C.

 

Atuty czyszczenia suchą parą:


• Czyszczenie parą jest higieniczne i gruntowniejsze niż inne rodzaje czyszczenia. Gorąca para zabija bakterie, wirusy, zarodniki, grzyby i roztocza.

• Czyszczenie parą jest przyjazne dla środowiska i użytkownika, ponieważ nie wymaga stosowania chemicznych detergentów. Para wodna wydobywa głębokie zabrudzenia, bez użycia środków chemicznych, przy minimalnym zużyciu wody.

• Przyjazne dla alergików – miliony ludzi cierpi z powodu alergii, przy czym najbardziej rozpowszechniona jest alergia na kurz, spowodowana przez roztocza. Para niszczy roztocza, co nie jest możliwe przy stosowaniu jakiegokolwiek tradycyjnego odkurzacza. Czyszczenie parą rozwiązuje również problem alergii na środki czystości. W procesie czyszczenia parowego nie dochodzi do kontaktu skóry ze środkami chemicznymi.

• Para pod wysokim ciśnieniem dociera w najbardziej kłopotliwe i niedostępne miejsca, gdzie tradycyjne metody czyszczenia nie dają satysfakcjonującego efektu. W łazience – toaleta, kabina prysznicowa, fugi, szczeliny, kąty, odpływy itp. W kuchni – tłusty brud na powierzchniach roboczych, szczeliny, zlewozmywaki, piekarniki, mikrofalówki, itp. czyści się bez wysiłku.

• Podłogi twarde (płytki, wykładziny,  itp.) czyści się szybko i higienicznie, bez użycia wiader, mopów i środków chemicznych.

Więcej na hbservis.pl

Chcesz zamówić parownicę, prezentację sprzętu (cała Polska) zadzwoń Wyślij e-mail .

 

Pranie tapicerek meblowych, samochodowych, pranie dywanów i wykładzin.

Meble tapicerowane, takie jak fotele, kanapy, wersalki, pufy, krzesła itd., są w każdym domu używane w zasadzie codziennie. W związku z ich eksploatacją, naturalnym jest że się brudzą. Kto nigdy nie wylał napoju na kanapę, albo nie poplamił jedzeniem fotela niech pierwszy rzuci kamieniem. Na szczęście jest ratunek – profesjonalne pranie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną. Z nami nie straszne Ci będą plamy ze wszelkiego rodzaju jedzenia, czy napojów, a nawet ślady pozostawione przez zwierzęta . Czyścimy tapicerkę ze wszelkich zabrudzeń!

 

OPINIE O UŻYTKOWNIKU