Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Darmowe oprogramowanie do biura?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Darmowe oprogramowanie do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • 2 paź 2013, 20:39
    Witam,
    mam takie pytanko - tak jak w temacie - czy da rade prowadzic biuro/firme jednoosobowa, bazujac na darmowym oprogramowaniu?Np jakis Linux, open office i takie tam? Czy jestesmy zmuszeni placic za licencje?

    Macie jakies propozycje??
    Cytuj
  • cookie138 16 paź 2013, 9:23     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2013, 9:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Linux dla firm jest darmowy, jest też kilka dobrych programów dla nie go, open office już nie jest , darmowy tylko dla użytkowników prywatnych. Jest wiele darmowych programów ale często ich funkcjonalność pozostawia trochę do życzenia.
    Cytuj
  • Parsifal88 16 paź 2013, 10:38
    Jeśli chcesz bazować na office to musisz niestety wydać sporo kasy na legalne oprogramowanie albo ryzykować kontrolę i megagrzywnę
    Cytuj
  • 18 paź 2013, 11:40
    Open office sprawdza się w 100%
    Cytuj
  • charlotte1991 21 paź 2013, 15:47
    U mnie sprawdza się open office poza nim korzystam również z programu do fakturowania i jestem zadowolona. Praca przebiega o wiele sprawniej.
    Cytuj
  • Kasandra2013 30 paź 2013, 10:54
    Zdecydowanie musi być legalne. Nie ma co narażać się na kontrole i płacenie dużych kar.
    Cytuj
  • basiaa_123 22 paź 2014, 10:46
    muszą być legalne, ale warto ogólnie pogrzebać w sieci, bo dużo firm wypuszcza swoje oprogramowanie w jakiejś okrojnej darmowej wersji. Np profram do fakturowania bizin ma tak że jest wersja płatna i bezpłatna przymrużenie oka i jesli masz małą firmę to ta bezpłatna spokojnie ci wystarczy uśmiech
    Cytuj
  • Filipek11 18 lis 2014, 13:43
    Z darmowym to jest różnie, ale ja mam program Offigo na licencji na rok płacę 22zł miesiecznie wiec bardzo tanio, zainwestuj chociaz troche a bedziesz miał już jakiś standard chociaż i porządny program
    Cytuj
  • szarlottka 4 lut 2015, 18:35
    A co sądzicie o programie Symfonia lub Enova365? Znalazłam te dwa programy i nie wiem na który się zdecydować. Doradzicie mi coś? Nie chcę zatrudniać księgowej bo na chwilę obecną nie mam na to kasy.
    Cytuj
  • pio_33 26 lut 2015, 9:12
    No Symfonia to "klasyka", sprawdza sie od lat. Jeśli chodzi o darmowe oprogramowanie, to w podstawy trzeba zainwestować, ale już np. program do fakturowania bez problemu znajdziesz w sieci i zdecydowanie wiele z nich jest godne polecenia. Problem pojawia sie gdy potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, np. fakturowanie+magazynowanie, to już płatne raczej.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum