Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • Antoni1 4 cze 2012, 8:54
    Kto już ma za sobą całą papierkową robotę, bieganie po urzędach itp., a teraz może się cieszyć własną firmą?
    Ja właśnie się za to zabieram i mam nadzieję, że jakoś dam radę, a jak nie będę musiał szukać pomocy język
    Cytuj
  • michalrecd 5 cze 2012, 9:49
    Musze Cie zmartwic-jezeli nie jestes specem w tej dziedzinie to na pewno bedziesz musial kogos prosic o pomoc lub rade. Wiadomo ze najgorszy ten pierwszy razuśmiech ale spoko- zawsze mozesz liczyc na zaprzyjaznionych ludzi, pomoc na forum lub mozliwosc ze jakas firma zrobi to za Ciebie lub chociaz Cie jakos w czyms wyreczyuśmiech
    Cytuj
  • Antoni1 6 cze 2012, 8:42
    Uuu, teraz się trochę zmartwiłem. W takim razie muszę poszukać czegoś w necie, może jakaś fajna oferta się znajdzie.
    Cytuj
  • michalrecd 6 cze 2012, 8:58
    Tylko uwazaj na co mozesz trafic na partaczy totalnych... lepiej poszperaj ale zanim sie zdecydujesz upewnij sie ze jest ok
    Cytuj
  • manager80 7 cze 2012, 20:18
    Pamiętaj najlepsza nauka to nauka na własnych błędach ja też jestem przed rozpoczęciem działalności wprawdzie prowadziłem pod firmę w 2005 r. ,ale przepisy i szybkość załatwiania znacząco się zmieniła ,więc będę próbował o własnych siłach.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 9 cze 2012, 21:35
    Ja założyłem firmę sam, a jedynymi doradcami były Panie w Urzędzie Miasta i innych. Zakładaliśmy razem z kumplem, wchodziliśmy do urzędu i mówiliśmy zaraz po "Dzień dobry", że my to pierwszy raz, nie znamy się, nie umiemy... We wszystkim nam Panie pomogły. uśmiech Pozdrawiam przymrużenie oka
    Cytuj
  • manager80 9 cze 2012, 23:28
    tak powinno być od tego jest urzędnik ,żeby pokierował "krok po kroku jak zakłada się firmę" ja się nie przyznawałem ,że po raz 1 zakładam ,ale podszedłem z uprzejmością i życzliwością i dostałem wszystkie potrzebne materiały
    Cytuj
  • paramumik 11 cze 2012, 16:24     (ostatnio zmieniony przez autora 11 cze 2012, 16:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto poprosić o pomoc pośredników. Te panie urzędniczki o których piszecie, to musi być jakiś wyjątek, zazwyczaj takim się nie chce i robią wszystko z łaską. Ja zaufałem grupie ekspertów i tak powstała moja pierwsza kancelaria we Wrocławiu.
    Cytuj
  • rikardo761 12 cze 2012, 14:25
    Nie jest tak żle ,faktycznie trzeba pochodzić od okienka do okienka ,ale jak jestes dociekliwy to ci odpowiedzą na każde pytanie,chociaż nie wszyscy z rozkoszą.Ja zakładałem działalność rok temu ,trochę poczytałem w necie i dałem rady.
    Cytuj
  • samuraj 3 wrz 2012, 19:55
    wiesz jak już masz swoja firmę to nic tylko gratulować i trzymać kciuki, żeby Ci się udało. Ale wiesz jak już masz papierki za sobą, własne biuro to jeszcze trzeba pomyśleć o tym, żeby jakoś się wybić na tle innych firm. Może warto pomyśleć o promocji?? nie wiem jaką firmę prowadzisz ale myślę, że kluczem do sukcesu jest to, żeby zaistnieć w sieci, nie ma cię w Internecie, nie ma cię wcale, ale chyba w przypadku każdego bardzo dobrze sprawdzi się pozycjonowanie. Jakbyś szukał firmy która poprowadzi Ci takie działania możesz sprawdzić ofertę tej
    Cytuj
1 2 z 2