Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Szukam firmy zajmującej się księgowością i doradztwem biznesowym

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukam firmy zajmującej się księgowością i doradztwem biznesowym

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 z 4  
  • egosiak82 5 lip 2011, 10:23
    Hej, startuję dopiero w wielki świat biznesu, potrzebuję namiary na firmy z zakresu księgowości i także doradztwa biznesowego. Dziękuję za wszystkie namiary.
    Cytuj
  • BigAfera 5 lip 2011, 13:18
    Mało precyzyjne i nie wiadomo o co chodzi.
    Doradztwo różne ma imię, tak samo jak zakres obsługi księgowości i rozliczeń.
    Cytuj
  • olawojx 22 lip 2011, 13:52
    Witaj, hmm zarówno księgowością i doradztwem w zakresie biznesu, zajmuję się u mnie w przedsiębiorstwie jedna firma. Fachowo i pewnie działają, a koszty są mniejsze niż musiałbym zatrudnić pracowników w tej dziedzinie. Także jestem usatysfakcjonowany.
    Cytuj
  • HaAnia 9 sie 2011, 9:55
    Jak chcesz to możesz zajrzeć na te stronę ale nie wiem w zasadzie jakiego Ty doradztwa oczekujesz. Może podaj jakieś szczegóły, to coś więcej Ci doradzę, bo tak to strzelam kompletnie w ciemno.
    Cytuj
  • wojtex 15 wrz 2011, 14:09
    Może lepiej sam sobie poszukaj, bo tu na forum to możesz trafic na jakaś reklamę uśmiech Sami zainteresowani mogą ci radzić uśmiech Poszukaj ofert w necie albo na portalach z usługami. Sam korzystam z firmin.pl jak czegoś szukam i masz tam recenzje klientów uśmiech
    Cytuj
  • calvaro25 19 wrz 2011, 17:09     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2011, 7:22, w całości zmieniany 2 razy)

    Polecam Tobie i Wszystkim zainteresowanym sprawdzone źródło na internetowy system księgowy, http://tnij.org/system-ksiegowy który można przetestować za darmo.
    Przeprowadzaj operacje księgowania online. Twórz, księguj i wysyłaj mailem faktury, oferty i noty księgowe za jednym zamachem. Zapewnia swobodny dostęp
    przymrużenie oka
    Cytuj
  • majneb2 4 paź 2011, 12:53
    Księgowością się nie zajmujemy, ale doradztwem jak najbardziej. Zapraszam
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • Cyceron 24 maj 2012, 16:05
    Przedsiębiorcom z Małopolski polecam firmę Prym. Jeżeli chodzi o link biuro rachunkowe Kraków ma pod tym względem dość bogatą bazę rozmaitych instytucji. Ja współpracuję z wymienioną wcześniej od kilku lat i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • 21 cze 2012, 14:33
    Witam. Obecnie na rynku jest cała masa firm zajmujących się między innymi usługami księgowymi. Poszukaj, podzwoń, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    Tymczasem ja poszukuję agencji, która w jednym palcu ma merchandising oraz firmy zajmującej się prawem patentowym. Najlepiej z okolic Łodzi, choć niekoniecznie. Macie jakieś typy?
    Cytuj
  • paramumik 26 cze 2012, 15:34
    Trochę mao ogólne pytanie. Co cię konkretnie interesuje? Księgowość? Fuzja przedsiębiorstwa? Doradztwo prawne czy inwestycyjne?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Strona www