Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak pokonać bezsenność, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pokonać bezsenność

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  3 4 5 6 7 8 z 8
  • janna 16 cze 2016, 4:45
    Bo tak to jest, kiedy cały dzień mamy jakieś problemy i stres to potem w nocy ciężko zasnąć... W głowi nadal milion myśli i nadal odczuwa się stres.
    Cytuj
  • veganka 16 cze 2016, 13:32
    dlatego uważam, ze jak jest potrzeb to warto siegać po leki na uspokojenie typu nervomix, nie zaszkodzą a mogą tylko pomóc.
    Cytuj
  • janna 24 cze 2016, 4:56
    Próbowałam sama z tym walczyć i niestety nie udało mi się .... Wiem, że jest to związane ze stresem w pracy , plany, czepianie się szefa itp. Zasypiam bez problemów po nervomixie sen, rano budzę się wypoczęta, czasami w ciągu dnia biorę control. Dobrze, że nie zdarza mi się to zbyt często.
    Cytuj
  • zataraa2 7 lip 2016, 12:55
    mi się ciężko śpi jak teraz wcześnie się robi jasno, budzłam się prez kilka dni o 4-5, bo albo jakaś mucha latała i mnie denerwowała albo słońce już mnie zbudziło, potem cały dzień chodziłam marudna bo niewyspana. Dobrze, że jeszcze miałam trocchę zapasu tego na sen, bo by było ciężko.
    Cytuj
  • sonique321 11 lip 2016, 11:12
    Warto iść do apteki, wiem że są takie krople które można przyjmować ale niestety nie pamiętam nazwy. W aptece Pani doradzi!
    Cytuj
  • sonique321 23 sie 2016, 9:16
    Są takie specjalne leki, można spróbować ale ważne aby nie przesadzić.
    Cytuj
  • veganka 29 sie 2016, 11:24
    jak ma się problemy z bezsennością to warto zastanowić się co jest bezpośrednią przyczyną tego, że nie mozemy spać, ja też ostatnio sypiam gorzej bo trochę się denerwuję faktem, że moja szefowa nie chciała mi dac wczęsniej urlopu i teraz idę na ostatnią chwilę, nie mam jeszcze nic zaplanowane więc liczę ze trafi się fajny last minute bo inaczej nigdzie nie pojedziemy, denerwuję się tym trochę, zaczynam nie sypiać po nocach, mąż się wkurza, kazał mi brać coś na uspokojenie bo mu spać nie daję, w aptece kupiłam nervomix control bo to ziołowe tabletki, więc przynajmniej nie truję się chemią. Trochę się uspokoiłam ale poszukiwanie wycieczek trwa dalej.
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum