Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki samochód dla szefa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki samochód dla szefa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Goldina 10 gru 2015, 20:12
    Jak sądzicie jakim samochodem powinien jeździć szef aby był dobrze obierany przez pracowników? Na pewno wiele osób zwraca na to uwagę. Co jest najważniejsze, marka, bezpieczeństwo, kolor? Jestem ciekawa Waszej opinii.
    Cytuj
  • Nova23 5 sty 2016, 13:27     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sty 2016, 13:30, w całości zmieniany 3 razy)
    Moim zdaniem musi być to samochód który się dobrze prezentuje. Dobrym wyborem byłby nowy model BMW [url=http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazdow/pojazdy_do_odbioru/samochody_bmw]http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazdow/pojazdy_do_odbioru/samochody_bmw [/url]. Samochody te cechuje bogate wyposażenie, bardzo dobre wykończenie, niezawodny silnik oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
    Cytuj
  • kamienn 5 sty 2016, 17:35
    Zgadzam się z kolegą/koleżanką wyżej. Auto szefa powinno się dobrze prezentować.
    Cytuj
  • kifonda 10 sty 2016, 21:25
    Wszystko zależy od branży. Zobacz leasing w raiffeisenie http://www.rl.com.pl/dla-firmy/samochod-w-leasing Szef powinien mieć dobre auto, a nie jakiegoś grata przymrużenie oka
    Cytuj
  • aserehe 11 sty 2016, 23:24
    Coś zdecydowanie z wyższej półki, czyli BMW, Audi, Mercedes, Volvo, tak bym celowała uśmiech Do tego koniecznie kolor czarny lub srebrny metalic i przyciemniane szyby, wybrałabym takie najciemniejsze, oczywiście tylko z tyłu, bo z przodu nie można przymrużenie oka
    Cytuj
  • Supra13 22 sty 2016, 14:20
    Wszystko zależy od "szefa" i branży uśmiech Jeżeli mowa o potężnej korporacji to sprawa jest prosta, wykładasz 200tys. euro na nową wypasioną limuzynę i z bańki uśmiech A jeżeli chodzi o małe i średnie firmy to kwestia leży też w rocznych przebiegach. Bo co prezesowi który pokonuje rocznie 10tys. km nowe auto? Ja osobiście kierowałbym się do firm mających 2-3letnie auta klasy wyższej i oferujących na nie leasing bądź wynajem długoterminowy. Ostatnio w mojej firmie kupiliśmy sobie 2 SuperBy z 2012 roku od LeasePlanu przy Malowniczej i naprawdę jesteśmy zadowoleni uśmiech
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:25
    Mercedesa warto mieć, prestiżowe auto.
    Cytuj
  • malfred 19 lut 2016, 14:14
    Mój szef ma Audi S6 fajne auto piękny dźwięk, auto robi duży kontrast na parkingu firmowym.
    Cytuj
  • petarda 30 kwi 2016, 18:50
    a ja proponuję Mazdę, modele po liftingu naprawdę robią wrażenie. moim faworytem jest Mazda 3 stylistyka tego auta jest jedną z mocnych jego zalet. Samochód wygląda ciekawie z każdej strony, przedni pas z grillem harmonijnie połączony z drapieżnymi lampami reflektorów, długa maska silnika, dla mnie petarda uśmiech wnętrze też jest bardzo przyjemne, minimalistyczne i przestrzenne, solidnie wykonane.
    kolejna równie ważna rzecz, to imponujące zasięgi, dodatkowo Mazda 3 to jedno z najmniej awaryjnych aut, jeśli zdecydujemy się na motor benzynowy, będziemy zaglądać do swojego mechanika tylko po to, aby dokonać przeglądu i wymienić płyny eksploatacyjne. uśmiech
    Cytuj
  • zuzia83 29 lip 2016, 23:51
    Zależy co ten szef robi uśmiech Bo dla szefa, który prowadzi firmę architektoniczną to super będzie Mini, a dla szefa, który jest wziętym prawnikiem idealne będzie BMW uśmiech
    Oglądałam ostatnio w Bawarii Motors Mini i nawet w moim zawodzie widziałabym się w takim aucie... uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: alkomat