Grupa Money.pl
Brak zdjęcia

Analizy Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia nr 342487

Lokalizacja: Radomsko (woj. łódzkie)

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Kontakt
Włodzimierz Buliński
F.U. WLADEX
ul. Dzielnicowa 55
97-500 Radomsko

Wyślij e-mail
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

- Analizy Ba Zi

Czasami nie możemy zaleźć wszystkich przyczyn, w Feng Shui naszego otoczenia i wtedy przychodzi nam z pomocą Ba Zi. Wykonuje się, zatem osobiste wykresy dla domowników, aby dowiedzieć się odnośnie niewiadomych, które wyszły przy konsultacji domu.
Często zdarza się ze ludzie mają dobre Fen Shui a ich życie nie jest dobre. Tych i innych informacji może nam dostarczyć właśnie Ba Zi. Czasami jest też na odwrót, bo mieszkając w niezbyt dobrym otoczeniu mamy całkiem dobre życie - to może być zasługa tego, że znajdujemy się aktualnie w dobrym okresie naszego wykresu Ba Zi.
Analizy te nie wymagają osobistego kontaktu konsultanta z zainteresowanym a wszelkie potrzebne dane, czyli data urodzenia (dobrze jest podać również godzinę) może być podana telefonicznie lub droga mailową. Wynikiem działań jest ekspertyza, która można otrzymać w wersji papierowej lub elektronicznej.
Tak jak podczas konsultacji, Feng Shui zainteresowany ma możliwość rozmowy i zadawania pytań w celu dokładnego zrozumienia tematu.

Co do samego wykresu to może podam kilka słów wyjaśnienia a czym to polega.

Każdy człowiek z pierwszym oddechem na ziemi dostaje swój unikalny wykres zwany wykresem osobistym BaZi (polskie tł. Cztery Filary Przeznaczenia). Taką analizę przeprowadza sie na podstawie daty oraz miejsca urodzenia i dobrze jest znać tez godzinę, wtedy jest ona dokładniejsza. Jest to odczyt tak zwanej mapy energetycznej, z której można wyczytać bardzo dużo rzeczy.
Analiza nie jest jakimś gotowym i suchym wydrukiem z programu komputerowego, jakie proponuje większość konsultantów.
Analiza przede wszystkim wskazuje mocne i słabe strony człowieka, ale nie tylko w sensie ze coś robi sie dobrze lub źle. Chodzi o to, że wszystko można sklasyfikować w pięciu żywiołach i znając te żywioły, które nam szkodzą, można ich w życiu unikać lub zminimalizować  ich udział  do minimum.
Człowiek podlega dziesięcioletnim okresom szczęścia, które potrafią w życiu zrobić istną rewolucję. Jeżeli to jest dobre dla niego to pół biedy, ale gdy złe to mogą nastąpić w życiu poważne komplikacje zaczynając od spraw osobistych po zawodowe lub zdrowotne. Dzięki analizie możemy się przygotować  i zminimalizować skutki albo nawet uniknąć pewnych rzeczy.
W analizie poruszam tez wątek zdrowotny, który traktuję poważnie gdyż sam przekonałem się jak wpływ niekorzystnych żywiołów potrafi narobić zamieszania w organizmie.
Człowiek jest przeznaczony do pewnych celów - również zawodowych. Czasami jest tak, że robimy coś i nawet bardzo sie do tego przykładamy a jednak nie wychodzi, nie daje nam to zadowolenia czy pieniędzy. Okazuje sie, że robimy coś, do czego nie jesteśmy przeznaczeni a czasami robimy coś, co nam szkodzi!
Można, zatem zmienić swoje życie według swojej mapy energetycznej, aby czerpać z niego jak najlepsze efekty.
Zastanawiałem się kiedyś, dlaczego najczęściej ludzie bogaci wygrywają duże pieniądze - okazuje sie, że oni są po prostu w swoim dobrym okresie w przeciwieństwie do kogoś biednego, któremu (wedle przysłowia) "wiatr w oczy".  Analiza pomaga wykorzystać nawet te nie najlepsze okresy.
Analiza może pokazać jak dane otoczenie,   region, dieta, kolory czy przyzwyczajenia a nawet emocje wpływają na nasz los.
Jest to bardzo szerokie pojecie i postać analizy zależy od potrzeb klienta. Jeden chce być po prostu bogaty, inny zdrowy a jeszcze inny prosi o nią z ciekawości, lub po to, aby odkryć siebie samego.
Ludzie czasami tracą sens życia i szukają drogowskazów a 4FP dają właśnie taką informację.
Analiza stanowi dokument pisany ręcznie zawsze indywidualnie dla każdej osoby i składa się z około 10-14 stron

Zapraszam na moją stronę:  http://www.fengshuiwlade.com

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
PROMOWANE USŁUGI
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
- wyświetleń 601
Analizy Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Kursy kosmetyczne, fryzjerskie, wizaż, masaż, tipsy,   Następna usługa: Projektowanie logo i znaków firmowych