Prywatny detektyw "Watchdog" Kielce. Zadzwoń! 727 88 28 28

Prywatny detektyw "Watchdog" Kielce. Zadzwoń! 727 88 28 28 nr 454334

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
Watchdog ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Prywatny Detektyw Watchdog Kielce
"Watchdog" Detektyw Kielce
Wyślij e-mail
ul.Paderewskiego 11/19
25-017 Kielce

tel: 727 88 28 28
Skype: detektyw.watchdog
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Zapraszamy na naszą stronę firmową! 

Wyślij e-mail

 

Szeroki zakres usług detektywistycznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Rozwody -zbieranie dowodów zdrady, obserwacja osób i mienia, doradztwo, wykrywanie podsłuchów, GPS, pomoc techniczna, weryfikacja informacji. 

Chcesz poznać rozkład dnia partnera, małżonka, wspólnika? Twój partner coraz później wraca do domu lub coraz częściej wyjeżdża "służbowo"? Chcesz zweryfikować CV kandydata do pracy lub opiekunki? Zadzwoń i ustal termin pierwszego spotkania na którym ustalimy szczegóły zlecenia. 

Zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, cywilnych. Doradztwo i dobór odpowiednich środków dopasowanych do sytuacji w jakiej znajduje się Klient. Pełna dokumentacja fotograficzna i wideo. 

Wspieramy proces likwidacji szkód osobowych, komunikacyjnych i majątkowych co pozwala uniknąć poważnych strat finansowych spowodowanych wypłatami odszkodowań za nieuczciwe i fałszywe roszczenia.

Obserwacja osób lub mienia to podstawowa i najczęściej stosowana przez nas metoda w celu zdobycia określonej wiedzy. Wymaga dyskrecji, doświadczenia oraz zastosowania odpowiedniej taktyki. W trakcie stosowania tej metody zbieramy informacje dotyczące np. rozkładu dnia obserwowanej osoby, sposobu spędzania przez nią czasu, jej kontaktów itd. Po zakończeniu czynności otrzymujecie państwo szczegółowe sprawozdanie z jej przebiegu a także dokumentację fotograficzną i/lub wideo.

Podejmujemy się również realizacji zleceń nietypowych, które nie naruszają zasad etyki zawodu detektywa. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają na dobór nieszablonowych, skutecznych rozwiązań.

Nasza firma działa na podstawie licencji oraz wpisu do prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-153/2015, posiadamy również ubezpieczenie OC na sumę 15.000 Euro.

 

Kontakt: Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

www.watchdog-ck.pl

 

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie podczas którego zapoznamy się ze sprawą i wstępnie ustalimy zakres czynności do wykonania. Zapraszamy do współpracy radców prawnych, adwokatów i towarzystwa ubezpieczeniowe.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plRabat dla klientów Favore. pl
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Watchdog
Watchdog Detektyw Kielce - Prywatny detektyw "Watchdog" Kielce. Zadzwoń! 727 88 28 28
Prywatny detektyw "Watchdog" Kielce. Zadzwoń! 727 88 28 28 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Masaże - zapraszam na profesjonalne zabiegi   Następna usługa: Spawanie konstrukcji stalowych, metaloplastyka