Brak zdjęcia

Sprzątanie firm i biur, sprzątanie wspólnot, koszenie, mycie okien nr 464508

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Błażej Świczerewski
BS COMPLEX Błażej Świczerewski
Wyślij e-mail
ul. Łebska 2
85-422 Bydgoszcz

tel: 509-930-464
preferowany kontakt e-mailowy i telefoniczny
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 7-21
usługi wykonujemy wg ustaleń z klientem
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

BS COMPLEX Firma Sprzątająca zapewnia czystość wspólnotom, spółdzielniom i osiedlom mieszkaniowym. Sprzątamy klatki schodowe, ciągi komunikacyjne, korytarze i garaże. Mechanicznie czyścimy różne podłoża, nakładamy na podłogi warstwy ochronne /polimeryzacja/, myjemy okna ręcznie i na wysokościach z użyciem specjalistycznego sprzętu /wysięgnik, podnośnik, tyczka/, utrzymujemy tereny zieleni, kosimy trawniki. Zimą odśnieżamy chodniki, podjazdy, place, parkingi. Używamy ciągnika z pługiem. Firmom różnych branż oferujemy sprzątanie biur, zapleczy sanitarnych i kuchennych. Doczyszczamy podłogi, polimeryzujemy, pierzemy dywany i wykładziny oraz meble tapicerowane, myjemy okna, także te na dużych wysokościach. Podmiotom gospodarczym dostarczamy środki czystości i utrzymania higieny, w tym ręczniki papierowe, mydło w płynie i pianie, papier toaletowy, worki do segregacji śmieci, odświeżacze powietrza i inne. Usługę wykonują pracownicy z doświadczeniem, profesjonalnie i rzetelnie. Funkcjonujemy lokalnie, na terenie miasta Bydgoszczy i w bliskiej okolicy. Działamy na podstawie zawartej umowy z klientem, stosujemy wyłącznie atestowane profesjonalne środki czystości oraz sprzęt renomowanych dostawców.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BSCOMPLEX

Sprzątanie firm i biur, sprzątanie wspólnot, koszenie, mycie okien Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Dachy z trzciny, strzecha, dekarstwo trzcinowe, altana ogrodowa,   Następna usługa: Business Outsourcing Beata Szlachetka