Favore.plUsługiUsługi turystyka, sport i rekreacja OpoleUsługi sporty w powietrzu Opole

Paralotnie i motolotnie, szkoła paralotniowa i latania, kursy paralotniowe, Opole

ZLECENIA - OPOLE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Fascynuje Cię latanie paralotniami? A może chcesz się zapisać do szkoły latania motolotnią? Wszelkie kursy paralotniowe i inne usługi związane z paralotniami i motolotniami zaoferują Ci nasi specjaliści!

Opisz dokładnie, na czym chcesz latać, termin, kurs, jaki Cię interesuje itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Opole) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Paralotnia potocznie zwana jest glajtem. Jest to rodzaj szybowca i posiada miękki płat nośny. Od innych spadochronów szybujących, wyróżnia się dużo większą doskonałością i sterownością. Paralotniarstwo uprawia się zwykle w celach rekreacyjnych i sportowych. Sterowanie paralotni opiera się na asymetrycznej deformacji skrzydła i zmianie sił działających na jego połowy. Można to osiągnąć w dwojaki sposób: zaciąganiem sterówki oraz przez balans ciałem. Wiele osób marzy o tym, aby któregoś dnia wzlecieć w górę i poczuć się jak ptak. Któż z nas nie chciałby latać ?. Opłacalne wydaje się być zapisanie do szkoły paralotniowej. Dzięki niej po skończonym kursie można zacząć latać paralotnią. Do paralotni można dodać napęd spalinowy. Poprzez wagę tego napędu paralotnie do lotów z napędem mają odmienną konstrukcję. Motoparalotnia jest paralotnią z domontowanym wózkiem z napędem. Szkoła paralotniowa gwarantuje nam kursy bezpiecznego latania. W takich szkołach zazwyczaj używa się wysokiej klasy sprzęt. Do lotów szkoleniowych dołącza się łączność radiowa, dzięki czemu zachowuje się wysokie standardy bezpieczeństwa. Dla młodszych osób niezapomnianym doświadczeniem byłby loty balonem. Często na niebie możemy zauważyć balon i szczególnie dla najmłodszych jest to nie lada atrakcja. Dziś produkowane są już balony o specjalnych kształtach. Na przykład balon w kształcie i z wizerunkiem misia. Warto zauważyć, że balony są też wykorzystywane w celach marketingowych, ponieważ można na nich umieścić logo firmy, którą chcielibyśmy wypromować i niewątpliwie jest to dobra forma reklamy.