Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Haft ze zdjęcia na koszulce

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Haft ze zdjęcia na koszulce

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • C_ZAK 14 sty 2011, 11:03
    Chciałbym zrobić oryginalny prezent moim kolegom i podarować im koszulki z wyhaftowanymi wizerunkami. Byli by to oni, a ich podobizny pochodziłyby ze zdjęć. Czy coś takiego da się zrobić?
    Albo może jakiś prasowany materiał samoprzylepny, jakby haftu nie dało się zrobić.
    Cytuj
  • Mom07 14 sty 2011, 12:08
    nie jest to może oryginalny pomysł, ale na pewno rzadko spotykany. Już coś takiego kiedyś widziałam i jest możliwe zrobienie haftu ze zdjęcia. Haft jest też bardziej trwały niż nadruk.
    Cytuj
  • Zalto 14 sty 2011, 15:37
    Do przerabiania zdjęć na haft służą specjalne programy komputerowe, które przesyłają cyfrową informację do maszyny hafciarskiej.
    Przykład haftu ze zdjęcia
    http://www.goraf-haft.pl/images/phocagallery/YWIXFB/thumbs/phoca_thumb_l_zdjecie.JPG

    Nie jest to idealne rozwiązanie, ale też nie najgorsze.
    Cytuj
  • 7z9 14 sty 2011, 16:14
    Na tej stronce można wrzucić jakieś zdjęcie i zobaczyć jaki taki program działa.
    http://www.picturecraftwork.com/pl/

    Do tysiąca ściegów (nie wiem co to znaczy) przekształcenie można pobrać za darmo.
    Pomysł z haftem jest ciekawy.
    Cytuj
  • C_ZAK 14 sty 2011, 19:27
    Czyli można. Pomyślałem, że skoro kiedyś haftowano fajne wzory to może teraz taka "technologia" trafiła pod strzechy.
    A jaki może być koszt takie usługi, bo mam może 5-6 takich koszulek.
    Cytuj
  • Fotok 14 sty 2011, 20:07
    Skojarzyło mi się, że jak ktoś nie lubi szefa to może sobie zrobić chusteczkę do nosa z jego podobizną i może nakichać mu w twarz. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Koralgol 14 sty 2011, 21:16
    Fotok napisał:Skojarzyło mi się, że jak ktoś nie lubi szefa to może sobie zrobić chusteczkę do nosa z jego podobizną i może nakichać mu w twarz. wielki uśmiech
    Ta jasne, a co będzie jak szef zobaczy? Raczej nie będzie zadowolony. Może nawet wywalić z pracy.
    Cytuj
  • MisterT 15 sty 2011, 0:19
    jaki koszt? Pewnie nie aż taki duży. Ja bym obstawiał ze 40-50 zł na własnej koszulce.
    Takich rzeczy nie kupuje się codziennie.
    Ja jeszcze nie widziałem haftu ze zdjęcia, ale temat mnie zaintrygował. Warto coś takiego dać rodzicom lub nawet komuś na prezent.
    A tak zawsze jakieś krawaty, woda kolońska aż do znudzenia.
    Cytuj
  • Mundek24 15 sty 2011, 6:03
    Ja bym sobie zrobił nadruk z miejsc w których byłem. Albo własną fotkę z napisem najlepszy facet pod słońcem.
    Cytuj
  • 007 15 sty 2011, 7:09
    jak dobrze się poszuka do haft można umieścić na każdej tkaninie. Może to być koszula, polo, czapka, a nawet torba.
    W ogóle w ten sposób ubierzesz się oryginalnie. Niektóre firmy przyjmują pojedyncze zamówienia.
    To też dobry sposób na logo dla firmy.

    Można kupić pracownikom koszule i zrobić nadruk. Reklama jak znalazł. Pracownik gdzieś jedzie ma nadruk. Idzie po mieście ma nadruk. Jak firma nie ma dużych pieniędzy na reklamę to ta forma będzie jak znalazł.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum