Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Szewc - czy nowe buty ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szewc - czy nowe buty ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • finemon 27 lip 2010, 11:17
    Witam jakiś czas temu kupiłem nowe firmowe buty. Niestety tydzień temu odkleiła mi się podeszwa. Buty te niestety nie były objęte gwarancją smutny
    Jeszcze nigdy nie byłem u szewca. Czy macie jakiś doświadczenie w tym temacie? Czy można dostać gwarancję na wykonaną pracę ?

    Cytuj
  • Ruda_hanka 27 lip 2010, 14:38
    Zawsze warto iść do szewca i zapytać, taka pora nic nie kosztuje, a jeśli się uda to na pewno sporo zaoszczędzisz przymrużenie oka
    Cytuj
  • jan_dobrarada 27 lip 2010, 14:46
    Spróbować możesz, choć dziś takie buty robią,jakieś jednorazówki... Swego czasu szewc to była podstawa, a dziś sam często przyznaje, że nie opłaca się naprawiać, bo to badziew... Ale jak buty były drogie to obowiązkowo trzeba się przejść i zapytać.
    Znajdź tylko prawdziwego szewca, co zna się na swoim fachy, a nie gościa co ma punkt wielofunkcyjny z dorabianiem kluczy od razu. Taki na pewno rozłoży ręce lub co najwyżej sklei Ci tego buta, a przecież nie o to chodzi...
    Cytuj
  • finemon 13 sie 2010, 14:35
    Czy wykonanie takiej usługi w pracowni jest bardzo kosztowne ? Czy mogę uzyskać gwarancję od zakładu szewskiego po wykonaniu takiej naprawy ?
    Cytuj
  • igraszka 13 sie 2010, 15:50
    finemon napisał:Czy wykonanie takiej usługi w pracowni jest bardzo kosztowne ? Czy mogę uzyskać gwarancję od zakładu szewskiego po wykonaniu takiej naprawy ?
    To już musisz pytać na miejscu. Proponuję tylko wybrać prawdziwego szewca, a nie usługi wszystko w jednym czyli grawer, dorabianie kluczy, naprawa butów w galerii handlowej. W takim miejscu raczej Ci nie pomogą, jeśli to coś niestandardowego, to powiedzą, że nie da się naprawiać. Prawdziwych szewców jest coraz mniej niestety, ale myślę, że w kazdym mieście jakiś zakład jeszcze się znajdzie przymrużenie oka
    Cytuj
  • elina 13 sie 2010, 19:20
    Ostatnio chciałam odwiedzić szewca, niestety okazało się, że zakład w którym ostatnio naprawiałam szpilki został zamknięty. A szkoda naprawdę lubiłam tamtego szewca.
    Cytuj
  • zsp 13 wrz 2010, 10:56
    Popytaj u szewca. Każdy jest trochę inny, trudno o uniwersalne rady. Jeśli zależy ci na butach, to warto zreperować. Naprawy zazwyczaj są opłacalne finansowo.
    Cytuj
  • pomarynczka 13 wrz 2010, 11:40
    Jeszcze kilka lat temu, odwiedzałam zakład szewski kilka razy w roku. W chwili obecnej nie mogę się do tego zmobilizować. O wiele łatwiejszym rozwiązaniem coraz częściej okazuje się zakup nowej pary.
    Cytuj
  • agent007 22 wrz 2010, 16:28
    Wszystko zależy jakie się nosi buty. Jeśli są naprawdę wysokiej jakości, a mimo to wymagają naprawy, to myślę, że warto do szewca się pofatygować. Nie zawsze łatwo znajdziesz w sklepie nową parę, która będzie tak samo dobra, jak stara. Ja miewam z tym duże problemy.
    Cytuj
  • zsp 26 wrz 2010, 23:04
    Mnie już szewc uratował swego czasu dwie pary i byłem całkiem zadowolony.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum
Poprzednia: Ploter
Następna: Suknia ślubna.