Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Aerobiczna szóstka Weidera

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aerobiczna szóstka Weidera

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kelbaska 23 wrz 2010, 15:52
    Słyszałam, że aerobiczna szóstka Weidera to rewelacyjne ćwiczenia na brzuch, ale nie mogę znaleźć dokładnego opisu tych ćwiczeń. Jak ktoś ma linka to prześlijcie, proszę. No i jak ćwiczycie to dajcie znać, czy rzeczywiście działa?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 23 wrz 2010, 16:34
    Hej tu masz linka: http://www.a6w.pl/ Wszystko znajdziesz, zresztą to nie takie trudne z pomocą googla język
    Cytuj
  • kelbaska 23 wrz 2010, 20:15
    Dzięki za linka przymrużenie oka Wiem, że nie trudne, ale chciałam przy okazji zapytać, czy ktoś ćwiczy no i czy warto się męczyć bo słyszałam, że zajęcia są bardzo wymagające...
    Cytuj
  • prokofi 23 wrz 2010, 22:25
    ćwiczyłem tydzień, potem zwyczajnie, zabrakło motywacji skrzywienie
    Nie znam nikogo, kto to skończył, piekielnie trudno wytrwać, bo codziennie jest coraz ciężej... Ale może tutaj się znajdzie ktoś kto napisze jak to zrobić przymrużenie oka
    Cytuj
  • biwo 23 wrz 2010, 23:37
    A o co chodzi? Coś mi się na temat tej 6 Weidera obiło o uszy, że to świetne na brzuch, ale w czym ta rewelacja?
    Cytuj
  • ambitna 24 wrz 2010, 1:35
    Podobno to są ćwiczenia, które wykonywane regularnie i dokładnie, wg. określonego schematu dają relacyjną rzeźbę brzucha. Sama nie próbowałam, ale słyszałam no i trochę czytałam na ten temat przymrużenie oka
    Cytuj
  • biwo 24 wrz 2010, 6:48
    Czyli co, można się pozbyć mięśnia piwnego? przymrużenie oka
    Cytuj
  • drgrey 24 wrz 2010, 7:57
    Z tego co ja się orientuję, to nie są to ćwiczenia na spalanie tłuszczu, tylko na rzeźbienie idealnego brzucha. Dlatego powinien już być w miarę odtłuszczony...
    Cytuj
  • jan_paul 24 wrz 2010, 9:24
    Na pewno nie jest to coś dla początkujących, którzy szukają łatwych i lekkich ćwiczeń na idealny brzuch. Tutaj liczy się przede wszystkim wytrwałość i precyzyjne wykonywanie każdego ruchu. Kiedyś udało mi się ukończyć całą serię ćwiczeń całe 42 dni. Wydaje się niewiele, ale z każdym dniem jest trudniej, bo ilość powtórzeń wzrasta. Wyniki były świetne - idealnie wyrzeźbiony brzuch. Z czasem jak spocząłem na laurach, to trochę się zmieniło niestety, ale i tak jest nieźle przymrużenie oka
    Cytuj
  • ambitna 24 wrz 2010, 12:33
    jan_paul napisał:Na pewno nie jest to coś dla początkujących, którzy szukają łatwych i lekkich ćwiczeń na idealny brzuch. Tutaj liczy się przede wszystkim wytrwałość i precyzyjne wykonywanie każdego ruchu. Kiedyś udało mi się ukończyć całą serię ćwiczeń całe 42 dni. Wydaje się niewiele, ale z każdym dniem jest trudniej, bo ilość powtórzeń wzrasta. Wyniki były świetne - idealnie wyrzeźbiony brzuch. Z czasem jak spocząłem na laurach, to trochę się zmieniło niestety, ale i tak jest nieźle przymrużenie oka
    Gratuluję! Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że skończyła te ćwiczenia przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Sposób na zakwasy