Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bieganie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bieganie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • FoxFox 11 sie 2015, 11:06
    Nie. Maszeruję.
    Cytuj
  • lotny 12 sie 2015, 8:55
    Tez miałam kiedys wypadek... wpadłam na rowerzyste,oboje mielismy sluchawki w uszach i bach... tylko ja nie zwlekalam. Poszlam do Ultragenu na przeswietlenie i nie powininies tyle czekac.
    Cytuj
  • pistacja 14 sie 2015, 10:36
    Trzeba jednak obserwować otoczenie, szczególnie jak ma się w uszach słuchawki.
    Cytuj
  • kropka_95 14 sie 2015, 16:02
    Staram się biegać regularnie, ale ciężko u mnie z motywacją skrzywienie
    Cytuj
  • june45 17 sie 2015, 19:29
    U mnie tak samo.
    Cytuj
  • luna634 26 sie 2015, 19:47
    Najgorsza jest motywacja..może jak kupie jakis strój i buty tylko do biegania to motywacja będzie większa?
    Cytuj
  • Leon99 19 wrz 2015, 15:41
    Mysle, ze jak sie kupi dobre buty i stroj do biegania, spodenki iitp, to motywacja jednak bedzie - bo bedzie zal, ze sie wydalo tyle kasy na ten caly sprzet, a teraz sie z niego nie korzystajęzyk
    Cytuj
  • pistacja 23 wrz 2015, 9:35
    Miałam niestety małą przerwę w bieganiu, ale zamierzam jak najszybciej do niego wrócić.
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 22 paź 2015, 1:29
    Skonsultuj się lekarzem lub trenerem zanim zaczniesz, żeby nie nabawić się niepotrzebnej kontuzji. Ja zabrała się do tego nieumiejętnie i nabawiłam się kontuzji - zapalenia kaletki gęsiej stopy, wykluczającej z biegania na kilka miesięcy. Na szczęście znalazłam ma portalu lekarza ortopedę sportowego, który wiedział jak to leczyć. Na szczęście nie był potrzebny żaden zabieg chirurgiczny.
    Cytuj
  • Klarencjusz 26 paź 2015, 20:37
    U mnie w przypadku biegania jest problem z motywacją. Ogólnie rzecz biorąc to nie polecam biegać w pojedynkę. Lepiej biegać razem z kimś... obojętnie kto to będzie - kolega/koleżanka z pracy, znajomy, ktoś z rodziny. Można się też zapisać do amatorskiej grupy biegowej, wiem, że w wielu miastach w Polsce tego typu grupy funkcjonują. W przypadku gdy biegamy w pojedynkę to potrzebna jest spora doza samozaparcia i samodyscypliny. Naprawdę o wiele łatwiej rozpoczynać bieganie z kimś. Wtedy ma się świadomość, że ktoś czeka na nas i niezależnie od warunków musimy się stawić w ustalonym miejscu przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Majówka
Następna: Rolki