Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Damsko męskie role w domu:)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Damsko męskie role w domu:)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 9:50
    Bycie mamą to w Polsce spore wyzwanie:
    jedne mamy "mają dobrze", bo ich mężowie lub partnerzy pomagają w domach, inne mają niestety nieco gorzej... gdy mąż nie pomaga zupełnie i nawet do porąbania drewna na opał to panie łapią się za (przykład, bo akurat u mnie tak to właśnie wygląda) uśmiech .

    A jak to jest u Was?
    klasyczne role damsko - męskie?

    Cytuj
  • alexandra_x 1 sie 2013, 13:52
    Moje koleżanki również narzekają na swoich facetów. Jak się tak nasłucham o tych nierobach to tym bardziej doceniam swojego mężczyznę, który zawsze jest mi pomocny przymrużenie oka
    Cytuj
  • ElaW 23 wrz 2013, 22:49
    Nie mogę złego słowa na męża powiedzieć, bo bardzo pomaga. A w czasie który dzięki niemu zaoszczędzam siedzę na www.rekomenduj.to . potem dostaję produkty do testowania z których mąż też bardzo się cieszy więc i dla niego to nagroda wielki uśmiech potem razem oceniamy uśmiech
    Cytuj
  • puczx 24 wrz 2013, 11:03
    U nas to jest klasycznie język Nie stosujemy jakiegoś "zdziwaczałego" modelu rodziny uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 paź 2013, 12:48
    U nas raczej nie było ustalania, co kto robi, tylko jakoś tak naturalnie samo z siebie to wyszło. Więc ja sprzątam, gotuję, planuję listę zakupów i robię pranie, a mąż pali zimą w piecu, odgarnia śnieg, latem kosi trawę, naprawia jak coś się zepsuje, wynosi śmieci i myje samochód wielki uśmiech Nie są to jakieś sztywne reguły, wczoraj np. udało mi się namówić męża, żeby to On ugotował obiad uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum