Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Pomysł na aktywność sportową zimą?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na aktywność sportową zimą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 12 paź 2012, 10:40
    Hej,

    Szukam pomysłu na sportową aktywność zimą w dużym mieście. Bieganie odpada, bo na śniegu jest raczej ciężkouśmiech Myślę raczej o basenie... Macie jakieś sugestie? przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kajakarz 14 paź 2012, 11:12
    Basen fajna rzecz, a powiedz jakie miasto konkretnie, to będzie łatwiej pomysł rzucić.?
    Ja z aktywności sportowej zimą, to raczej tylko narty (Zakopane, w mieście niespecjalnie mi się chce ruszać - o, brzuszki robieuśmiech
    Cytuj
  • flajs0 15 paź 2012, 11:14
    To zależy co lubisz robić i czy chcesz uprawiać sport indywidualny przez ten okres zimy czy mogą też być sporty grupowe uśmiech

    Cytuj
  • Solla 16 paź 2012, 20:01
    Może jakieś domowe zajęcia. Czyli zakupić sobie do domu hantle, ławeczkę, drabinkę lub jakiś inny sprzęt i ćwiczyć przy otwartym oknie. uśmiech Nie ma problemu z dojazdami i stratą czasu na stanie w korkach.
    Cytuj
  • Kajakarz 16 paź 2012, 22:30
    tylko, że hantelkami to i latem możnauśmiech
    Cytuj
  • bulewar 20 paź 2012, 16:14
    To może na narty gdzieś w góry ? uśmiech Ewentualnie możesz razem ze znajomymi wynająć sobie hale do gry np. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną uśmiech
    Cytuj
  • ciechanka11 30 paź 2012, 13:35
    Jak nie chcesz biegać, to może zastanów się nad nordic walking? Da się trenować również w zimie. Grunt to lekkie i ciepłe ciuchy i buty z dobrą podeszwą. Czytałam, że chodzenie zimą z kijkami jest coraz popularniejsze w miastach: Nordic walking - przepis na aktywną zimę.

    Cytuj
  • brill3r 13 lis 2012, 11:56
    Ja popieram pomysł na sporty drużynowe.
    Jeśli masz taką możliwość, dołącz się do grupy grającej w coś (lub skrzyknij taką grupę).
    Sztuki walki też są dobrym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • Vicen 21 lis 2012, 13:41
    Dobrą, ogólnorozwojową aktywnością jest też taniec - dużo ruchu, może być wymagający fizycznie i oczywiście bez problemu można tańczyć zimą. Taniec to jedno z moich hobby uśmiech
    Cytuj
  • Kahaa 4 sty 2013, 10:41
    Ja w zimie ćwiczę na orbitreku, kupiłam sobie w zeszłym roku taki model: Powiem Wam, że dzięki temu przynajmniej chce mi się ćwiczyć. Efekty są widoczne gołym okiem. przymrużenie oka przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wakacje marzeń