Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak wybrać dobrą walizkę na kółkach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wybrać dobrą walizkę na kółkach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • brendawalsh 25 wrz 2010, 14:51
    Chciałam kupić dobrą walizkę na kółkach, na co zwrócić uwagę? Lepiej wybrać walizkę twardą, czy miękką? Ile kosztuje taka porządna walizka? Czekam na rady.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 25 wrz 2010, 18:16
    Przede wszystkim zwróć uwagę na kółka. Jaki jest rozstaw, z czego są wykonane, jakie są duże.
    Prawda jest taka, że im tańsza walizka, tym gorzej wykonana, więc lepiej kupić jedną porządną niż sezonowo wymieniać.
    Cytuj
  • Alicjana 25 wrz 2010, 21:11
    Rozstaw kółek jest bardzo ważny. Kupiłam kiedyś w miarę tanią walizkę, nie zwróciłam na to zupełnie uwagi. Dopiero w praktyce okazało się, że niestety kółka ma praktycznie na środku, przez co cały czas chwiała się raz w prawo, raz w lewo... Strasznie to było niewygodne, zwłaszcza, że walizka była duża i do tego wypchana po brzegi...
    Cytuj
  • banita 25 wrz 2010, 23:47
    Ja kiedyś skusiłem się na walizkę z promocji z marketu. Niestety kółka były bardzo słabe i jedno odpadło w trakcie podróży. Nie muszę tłumaczyć, jakie to było uciążliwe... Zwłaszcza, że jak się ma walizkę na kółkach to pakuje się nie patrząc ile to waży.
    Cytuj
  • anka70 26 wrz 2010, 7:25
    Zależy jak najczęściej podróżujesz. Jeśli dużo latasz, to wtedy radzę zainwestować w porządną plastikową walizkę, bo taką z materiału o wiele łatwiej zniszczyć, a niestety w samolotach nikt za bardzo nie dba o bagaże pasażerów.
    Cytuj
  • bigotka 26 wrz 2010, 10:45
    Do samolotu to rzeczywiście porządna walizka się przyda. Ja kiedyś swoją dostałam w takim stanie, że musiałam wymieniać skrzywienie
    Cytuj
  • wall_e 26 wrz 2010, 14:08
    Na lotnisku coraz częściej jest możliwość owinięcia walizki w takie folie ochronne. Ale faktycznie lepiej kupić porządną.
    Chyba, że planujesz wchodzić z nią na pokład w ramach bagażu podręcznego, to wtedy sprawdź dokładnie jakie wymiary są dozwolone.
    Cytuj
  • okeanna 26 wrz 2010, 16:22
    Ja ostatnio postanowiłam zainwestować w walizkę na kółkach, właśnie z myślą o bagażu podręcznym. Ma dokładnie wymiary 20 na 40 na 50 cm (do Ryanaira przymrużenie oka Kółka porządne, ma dużo kieszonek z przodu, do tego była kłódka. Firma Catepilar, ogólnie mam do nich zaufanie, bo mój znajomy ma taką walizkę i świetnie się sprawdza.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 26 wrz 2010, 19:28
    okeanna napisał:Ja ostatnio postanowiłam zainwestować w walizkę na kółkach, właśnie z myślą o bagażu podręcznym. Ma dokładnie wymiary 20 na 40 na 50 cm (do Ryanaira przymrużenie oka Kółka porządne, ma dużo kieszonek z przodu, do tego była kłódka. Firma Catepilar, ogólnie mam do nich zaufanie, bo mój znajomy ma taką walizkę i świetnie się sprawdza.
    Można zapytać ile kosztowała?
    Cytuj
  • okeanna 26 wrz 2010, 20:13
    170 zł, była promocja przymrużenie oka Ogólnie te walizki są chyba droższe...
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum