Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki rower dla kobiety?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki rower dla kobiety?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kendos9 18 kwi 2015, 12:10
    Rowery marki Kross są ładne, wygodne i wytrzymałe. Polecam. Warto wybrać rower z koszykiem, będziesz miała gdzie położyć torebkę uśmiech
    Cytuj
  • zott 28 lip 2015, 11:06
    Dla kobiety najlepiej rower miejski, sam taki żonie poleciłem, ponieważ ostatnio była na etapie inwestycji w nowy uśmiech Tak też przez przypadek trafiłem na pomocny artykuł jak nie da się oszukać podczas zakupu roweru: http://szybkajazda.pl/lifestyle/article-preview,nieuczciwy_sprzedawca_i_zakup_nowego_roweru_mieszanka_wybuch,17325,1,1,1.html. Warto się z nim zapoznać zanim zdecydujemy się zainwestować. Dodatkowo żona kupiła sobie koszyk i jest to jej ulubiony środek do poruszania się po mieście uśmiech
    Cytuj
  • agatanos 11 sie 2015, 0:06
    z firmy kross są dobre
    Cytuj
  • june45 17 sie 2015, 19:34
    Mnie się podobają miejskie uśmiech
    Cytuj
  • Hobito9 3 wrz 2015, 20:57
    Poczytaj opinie o różnych rowerach. Możesz też zapytać w sklepie.
    Cytuj
  • zott 23 wrz 2015, 16:19
    Rower powinien być indywidualnie dobrany do każdego. Na źle dobranym rowerze ciężko i niewygodnie się podróżuje. Jeżeli wyrusza się w daleki trasy to trzeba zabrać ze sobą bagaże. Są specjalne przyczepki rowerowe, które służą do transportu bagażu. Jest to wygodny i bezpieczny sposób podróżowania.
    Cytuj
  • kropka_95 27 wrz 2015, 21:57
    w kazdym sklepie z rowerami specjaliści doradzą Ci jak wybrać rower
    Cytuj
  • mrozik00 1 paź 2015, 9:32
    Ja ostatnio kupiłam sobie rower Trek. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z niego. Dobrze się na nim jeździ. nie mogę narzekać. Jak dla mnie jest the best. no i przede wszystkim jest lekki, a to jest ważne kiedy muszę wchodzic po schodach cały czas...
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:30
    Również polecałbym spytanie się sprzedawców w sklepie, oni pomogą ci wybrać rower dostosowany do twoich potrzeb.
    Cytuj
  • wiollkka 14 mar 2017, 17:19
    Tylko miejski!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum