Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Restauracje z regionalnym jedzeniem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Restauracje z regionalnym jedzeniem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • julitta 12 sie 2012, 15:58
    Szukam namiarów na dobre restauracje w Polsce serwujące regionalne dania. Będę gościć rodzinę ze Stanów w najbliższym czasie, chcą sobie pozwiedzać Polskę i pojeść nowych dań, sama jako Warszawianka za wiele nie wiem jakie w ogóle mamy te dania w różnych regionach a już na pewno gdzie je zjeść. Doradźcie.
    Cytuj
  • ewka666 13 sie 2012, 15:03
    Restauracji w Polsce mamy wiele,jednak nie we wszystkich można dobrze zjeść.Widać to po programie Magdy Gessleruśmiech Ja natknęłam się na świetną Restaurację w Zakopanem na Krupówkach.Rewelacyjne dania i tanie!Jednak Do Zakopanego trochę kilometrów jest.A w Internecie patrzyłaś?
    Cytuj
  • Czakalaka 13 sie 2012, 22:30
    Jeśli chodzi o kuchnię regionalną, to polecam wybrać się na lubelszczyznę, jak dla mnie, to jedna z najlepszych kuchni w Polsce. Takiego bigosu jak tam, nie zjesz nigdzie uśmiech. Byłam kiedyś w Biłgoraju w restauracji Sitarska, serwują tam naprawdę pyszne regionalne specjały, oprócz wspomnianego bigosu, znajdziesz tam coś, czego na pewno nie jadłaś - pieróg biłgorajski z masłem czosnkowym, chyba tylko tam można coś takiego zjeść.
    Cytuj
  • julitta 14 sie 2012, 12:56
    o, dzięki dziewczyny za namiary, co do Lubelszczyzny to się zaskoczyłam bo nie kojarzyłam jej z żadnym jedzeniem regionalnym, bardziej właśnie góry itp. to już jeden punkt zapisuje do odwiedzenia. Kilka smakołyków w menu tam znalazłam, pstrąg po roztoczańsku brzmi genialnie, zwłaszcza, że to moja ulubiona rybka uśmiech
    Cytuj
  • marakujka 14 sie 2012, 13:03
    Co prawda tylko raz u nich jadałam jak byłam w delegacji, to i tak mogę sie wypowiedzieć bo mnie zaskoczyli. Pierwsze wrażenie najważniejsze i oceniam je bardzo pozytywnie. Posiłek jaki dostała był duży, nie dałam rady zjeść całego sama, mimo, że był pyszny. Smakowało jakbym jadła w domu, świeże, wyrazisty smak, normalnie niebo w gębie że się tak wyrażeuśmiech
    Cytuj
  • albercik7 14 sie 2012, 14:53
    Zapraszam do Krakowa, jest bardzo wiele miejsc w których zjecie coś regionalnego. Polecam restauracje i bary na ul. Sławkowskiej - do wyboru i koloru. Koniecznie skosztujcie maczankę po krakowsku i krakowskie precle oczywiście (pytajcie czy są wcześniej tradycyjnie gotowane. Smacznego uśmiech

    Tu pracuję i zapraszam
    Cytuj
  • ragazza 15 sie 2012, 10:35
    W Sitarskiej bawiłam się na weselu, było to jedno z najlepszych imprez na jakich miałam okazję być. Myśle, że to była nie tylko zasługa gości, ale atmosfery restauracji, dobrego jedzenia i miłej, uprzejmiej obsługi. Wspaniałym dodatkiem są piękne widoki.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 18 mar 2015, 11:36     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2015, 11:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bardzo lubię egzotyczną,azjatycką kuchnię i szczerze to właśnie takie restauracje wybieram najczęściej. W ostatnim czasie miałam przyjemnosć odwiedzić Besuto własnie w Warszawie. Spodobało mi się tan od pierwszego spojrzenia : zielone ściany, bardzo ładny wystrój. Na stronie lokalu możecie sobie obejrzeć zdjęcia ( http://www.besuto.pl/ ). Jedzenie bardzo smaczne, sushi pięknie podane, apetyczne. Natrafiliśmy podczas wizyty na porę lunchową tak więc nie wydaliśmy zbyt wiele. Zdecydowanie na plus!
    Cytuj
  • betina22 10 kwi 2015, 21:06
    Co prawdanie z regionalnym jedzeniem ale kuchnią wschodu ale bardzo polecam restauracje w Krakowie Mekong na Wadowickiej. Pyszne jedzenie i świetny klimat. Można się najeść i zrelaksować.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: El-dżem