FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulubiony alkohol

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 18 wrz 2014, 11:02
    Jakie lubicie alkohole? Pijecie przy okazji czy raczej z założeniem, że okazje same się przydarzają przymrużenie oka?
    Cytuj
  • jarek7 19 wrz 2014, 20:19
    Ja to różnie, czasami wino do obiadu, piwko do meczu, czasami whisky, a ostatnio też posmakował mi sznaps tak wypity bez okazji https://www.youtube.com/watch?v=9mgK8pUg_E0
    Cytuj
  • MartynKa79 21 wrz 2014, 23:31
    Nie piję za dużo, a jak już to raczej jakieś lekkie wina albo cydr. Z tych naszych najbardziej smakuje mi Cydr Lubelski. Akurat wczoraj miałam okazję próbować na rynku w Lublinie tego nowego smaku bardzo mi odpowiada, bo jest taki bardziej wytrawny i kwaskowy w porównaniu do tego tradycyjnego. uśmiech
    Cytuj
  • janna 25 wrz 2014, 4:05
    Od wakacji naszym takim ulubionym alkoholem został sznaps gruszkowy i jabłkowy, polecam.
    Cytuj
  • Turtel 30 wrz 2014, 15:39
    Gin z tonikiem. Własnie zawsze sie zastanawiam dlaczego w Polsce jest tak mało popularny?
    Cytuj
  • zataraa2 6 paź 2014, 23:03
    gin z tonkiem też lubię ale zazwyczaj zapominam kupić tonik a samego ginu to nie bardzo, sznaps za to nie wymaga specjalnych ceregieli wielki uśmiech tak sobie można wypić
    Cytuj
  • janna 8 paź 2014, 21:15
    Sznapsa się nie popija, jest lekki, smaczny, nie za słodki. Nadal pozostaje moim ulubionym alkoholem.
    Cytuj
  • zataraa2 9 paź 2014, 20:13
    Ostatnio w pracy to miałam sytuację prawie jak w tym filmiku wielki uśmiech tylko sobie sznapsnąć https://www.youtube.com/watch?v=IuLz-vQWwPU
    Cytuj
  • janna 9 paź 2014, 23:32
    W Sznapsie fajne jest to, że dobrze i przyjemnie się go pije bez żadnej popitki, bez okazji jak najbardziej uśmiech
    Cytuj
  • 10 paź 2014, 11:16
    Najbardziej to łyskacz z lodem + trochę wody. Ale to droga inwestycja bo te tańsze jednak mają zupełnie inny smak...
    Na co dzień staram się nie pijać ale czasem jak mam ochotę na piwo to lubię sprawdzać mniejsze browary i ich produkty. Koncernówki to jednak zupełnie inny rodzaj napojów.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Muzemu Energetyki