Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maru10 27 paź 2010, 23:54
    Jestem niezależnym doradcą finansowym z jednej z największych firm doradzczych w Polsce. Jeżeli chce pan najlepiej ubezpieczyć siebie, firmę, korzystnie zainwestować pieniądze, wziąć kredyt itp. itd. Bezpłatnie dojeżdżam do klienta i pokażę panu najlepsze narzędzia finansowe na rynku.

    Pozdrawiam
    Marek
    Cytuj
  • Petinka 17 gru 2010, 13:40
    Tak czy siak, firmę warto ubezpieczyć, bo nigdy nie wiadomo, co może się stać - podobnie jak z domami - ludzie nie chcą ubezpieczać, potem powódź, wiatr, czy cokolwiek innego i kapota... A to w skali roku nie są takie znów wielkie pieniądze uśmiech W temacie jeszcze: [url=http://www.megapedia.pl/ubezpieczenie-firmy.html]ubezpieczenie firmy[/url] przymrużenie oka
    Cytuj
  • ubezpieczenia11 4 sty 2011, 12:25     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sty 2011, 12:26, w całości zmieniany 1 raz)
    obowiazkowe nie ale warto zajrzyj tutaj http://www.helper-ubezpieczenia.pl/kontakt.html
    Cytuj
  • ubezpieczenia11 4 sty 2011, 12:26
    obowiazkowe nie ale warto [url=http://www.helper-ubezpieczenia.pl]link[/url]
    Cytuj
  • 500nowelalaustawy 4 sty 2011, 15:40
    Filiposlaw napisał:Witam, mam pytanie dotyczące ubezpieczania firmy - czy to obowiązkowe?
    Ubezpieczenie firmy nie jest obowiązkowe, chyba że to jakaś specyficzna branża - maklerska.
    Czasem poszczególne zawody muszą mieć obowiązkowe OC.
    Ale i tak warto ubezpieczyć firmę chociażby ze względu na to, że zawsze można będzie liczyć na doraźną pomoc fachowców.
    Cytuj
  • Gmarcin 11 maj 2012, 9:40
    Witam serdecznie
    interesują mnie pakiety medyczne dla firm z Medicover. Czy ktoś z nich korzystał i może wyrazić na ich temat swoją opinię? Jak wyglądają ich usługi w porównaniu do innych firm?
    Cytuj
  • jarzebina 15 paź 2013, 10:43
    Konieczność i obowiązek to nie jest, ale chyba warto mieć....
    Co myślicie o presto w Generali?
    Cytuj
  • zonja 15 sty 2014, 18:04
    Presto w generali jest dla małych i średnich firm których często nie stać na wykupienie ubezpieczenia. Także to fajna opcja nawet dla tych którzy się dopiero rozkręcają
    Cytuj
  • jarzebina 25 lut 2014, 19:26
    No ja akurat prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i nie potrzebuję szerokiego i drogiego ubezpieczenia. Tak sobie przeglądam i chyba w zupełności wystarczy mi ubezpieczenie przed roszczeniami osób trzecich oraz utratą płynności finansowej, ewentualnie może sprzęt bym ubezpieczyła, ale nie wiem czy coś takiego mają, muszę poszukać.
    Cytuj
  • favcia 27 lut 2014, 22:33
    Z tego co wiem to Generali zajmuje się ubezpieczaniem małych i średnich firm, więc może tam spróbuj. A od czego konkretnie byś się chciała ubezpieczyć?? Czy chcesz jakiś szeroki zakres ubezpieczenia??
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum