Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Pozytywne i Negatywne Opinie pomagające rozsądniej wybrać Kredyt Hipoteczny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pozytywne i Negatywne Opinie pomagające rozsądniej wybrać Kredyt Hipoteczny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dexter01 30 mar 2013, 8:56
    Często o wyborze danego produktu decyduje opinia o nim, którą pozyskaliśmy od znajomych bądź z internetu. Opinie wyrażane na temat rzeczy materialnych jak i produktów finansowych podlegają dokładnie tym samym zasadą. To często właśnie opinia innych osób o produkcie, którym jesteśmy zainteresowani, stanowi i naszych dalszych decyzjach. Opinie negatywne dają impuls do rewizji poprzednich naszych ocen a pozytywne zaś pozwalają utwierdzić się w przekonaniu słusznego wyboru.

    Kredyt hipoteczny nie jest pralką. Nie można go ot tak po prostu wymienić kiedy się przestanie podobać. Oczywiście zawsze możemy zmienić bank na tańszy korzystając z kredytu refinansowego ale na to rozwiązanie decyduje się niewiele osób przeważnie odpychanych dodatkowymi formalnościami. Wybierając od razu najlepszy kredyt hipoteczny nie będziemy musieli nawet o refinansowaniu myśleć.
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 15:19
    Może poczytajcie tutaj Tam blog o kredytach hipotecznych - na pewno znajdziecie takie info uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 30 sie 2013, 12:33
    Szczerze powiedziawszy - owszem - mogę zapoznać się z opiniami na forach, ale biorę poprawkę na to, że opinie negatywne pochodzą zwykle od osób przeżywających frustrację i nie zawsze winę za ich kłopoty ponosi bank, choć tak wynika z wypowiedzi. Dlatego, żeby nie zrażać się niepotrzebnie, wolę iść do doradcy finansowego. Kredyt hipoteczny to poważna sprawa i przekonałam się o tym całkiem niedawno, kiedy kupowałam mieszkanie. Gdybym polegała tylko na opiniach z sieci zamiast sięgnąć po pomoc pracownika Open Finance, nigdy bym nie wpadła na rozwiązania, które zaoszczędziły mi wiele czasu, frustracji i... pieniędzy.
    Cytuj
  • MartynKa79 10 lis 2013, 22:25
    Niby tak, ale moim zdaniem nawet najlepiej i najczytelniej sporządzony raport nie zastąpi rozmowy z człowiekiem. Podczas rozmowy łatwiej jest wychwycić indywiualne warunki, możliwości, ograniczenia... Poza tym nie wyobrażam sobie po prostu czytać, bez możliwości zadawania pytań.
    Cytuj
  • 11 lis 2013, 20:47     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sty 2014, 17:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Kalkulatory są tylko do wstępnej oceny . Nasze możliwości i warunki [url=http://nmoney.pl]kredyt[/url]u najlepiej i tak sprawdzić samemu , bo co dla jednego to nie dla drugiego.
    Cytuj
  • 18 lis 2013, 19:44
    Zapraszam do siebie na profil - pomogę wam wybrać kredyt hipoteczny
    Cytuj
  • Golek21 30 gru 2013, 22:20
    Podstawa to samame pochodzić bo banakch a nie zdać się na jakiegoś doradcę który najczescie prpnuje bank z którego ma najwyzsza prowizje.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum