Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Prawnik online

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prawnik online

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:17
    Czy uważacie, że [url=http://] porady prawne online[/url] są skuteczne? Czy taka forma doradztwa prawnego jest profesjonalna?
    Cytuj
  • basiaba 7 cze 2013, 10:06
    To zależy czego kto szuka. Polecam zajrzec na radapracownikow.pl, to jedno z ciekawszych rozwiazan.
    Cytuj
  • pattbrzez 11 cze 2013, 11:24
    Mam ostatnio trochę problemów w pracy, szef nie wywiązuje się z obietnic. Nie wiem czy powinnam zwrócić się o pomoc prawną ( która na pewno sporo kosztuje, a mnie najzwyczajniej na nią nie stać) czy może wystarczy napisać jakieś oficjalne pismo? Generalnie chodzi o to, że szef nie wypłaca mi od dwóch miesięcy pensji, a obiecuje codziennie, że już wyszedł przelew.
    Cytuj
  • mallutka 17 cze 2013, 22:09
    Kapusta_kiszona napisał:Czy uważacie, że porady prawne online są skuteczne? Czy taka forma doradztwa prawnego jest profesjonalna?
    Pewnie zależy wszystko od tego, kto tych porad udziela. Jeżeli wiesz, że współpracujesz z dobrą, dużą kancelarią, taką jak to dlaczego nie? Taka pomoc na pewno będzie odbywać się szybciej i wygodniej, jest też tańsza. Ale jeżeli chcesz się opierać tylko i wyłącznie na poradach znalezionych na różnego typu portalach prawniczych, których nie wiadomo, kto udziela, to już może być gorzej...
    Cytuj
  • AstaLawista 25 kwi 2014, 19:42
    Ja tam takim serwisom nie wierzę, owszem można je czytać i przeglądać, ale gdyby tak już doszło do jakiejś sprawy i musiałabym szukać pomocy, to od razu idę do prawnika. pattbrzez jeśli potrzebujesz dobrego specjalisty to od prawa pracy świetnym specjalistą jest adwokat Wawrzyniec Chróścielewski z Łodzi.
    Cytuj
  • Agna 3 maj 2014, 17:52
    Dobrze mieć takie namiary.
    Cytuj
  • Ewelina_L 11 maj 2014, 15:40
    pattbrzez napisał:Mam ostatnio trochę problemów w pracy, szef nie wywiązuje się z obietnic. Nie wiem czy powinnam zwrócić się o pomoc prawną ( która na pewno sporo kosztuje, a mnie najzwyczajniej na nią nie stać) czy może wystarczy napisać jakieś oficjalne pismo? Generalnie chodzi o to, że szef nie wypłaca mi od dwóch miesięcy pensji, a obiecuje codziennie, że już wyszedł przelew.
    To raczej pójdź do PIP-u, tam uzyskasz poradę i w razie czego złożysz donosik na szefa.
    Cytuj
  • sylwia4012 19 lis 2015, 9:35
    Według mnie warto korzystać z takich porad. To spora oszczędność czasu i pieniędzy. Ceny za takie usługi jest bardzo dobra, jakość porad również. Prawnik online zawsze dostosowuje poradę do konkretnej sytuacji.
    Cytuj
  • mrozik00 10 gru 2015, 9:52
    Ja znam branże prawniczą i z doświadczenia wiem, że takie serwisy online nie są w stanie pomóc w zawiłych sprawach. To tylko maszynka do robienia pieniędzy. Żaden szanujący się prawnik raczej w to nie pójdzie. to bardzo istotne i trzeba o tym cały czas pamiętać...
    Według mnie jesli mamy poważną sprawę do załatwienia to trzeba szukac po ocy w tradycyjnych kancelariach...
    Cytuj
  • rebon 27 mar 2024, 14:24
    Znakomity specjalista https://wybierztanigaz.pl/jak-zwiekszyc-prawdopodobienstwo-zwyciestwa-w-sprawach-frankowych/ małe koszty.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: notariusz