Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ustawa Budrewicza

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ustawa Budrewicza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aserehe 6 sie 2015, 22:00
    Nie wiem czy słyszeliście o tym projekcie, ale naprawdę warto się nim zainteresować. Niestety obecnie nie możemy liczyć na polityków którzy zajęci są swoimi rozgrywkami, i dlatego trzeba samemu zadbać o tworzenie dobrego prawa, które życie ułatwia a nie je utrudnia. W tym przypadku chodzi o przedsiębiorców, każdy z was może pomóc w pisaniu ustawy, zachęcam do zapoznania się z podstawowymi założeniami na [url]http://www.robimyustawe.org/ [/url]
    Cytuj
  • 22 sie 2015, 19:03
    Bez sensu ta ustawa !
    Cytuj
  • Sajana 24 sie 2015, 18:18
    Zajrzałam. Prowadzę małą, jednoosobową firmę i propozycje Ustawy Budrewicza mnie poważnie zainteresowały. Może nareszcie będzie mi lżej. Szczególnie zgadzam się z potrzebą dostosowania składki ZUS do możliwości finansowych małego przedsiębiorcy.
    Cytuj
  • ankit 1 wrz 2015, 21:43
    domikielce napisał:Bez sensu ta ustawa !
    O, i to jest merytoryczna wypowiedź, oby takich więcej w tym temacie...
    A tak już na poważnie - świetna inicjatywa obywatelska, mająca solidne podstawy merytoryczne. Widać jak na dłoni, że pomysłodawcom się chce i że mają pomysł na poprawę warunków funkcjonowania niedużych przedsiębiorstw. Mam nadzieję, że ta tzw. ustawa Budrewicza nie przepadnie, że z czasem będą trwały nad nią dyskusje na wyższych szczeblach władzy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum