Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak ogarnąć dział księgowy - Invoice Digitizer

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Jak ogarnąć dział księgowy - Invoice Digitizer

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
 • Aleksander45 26 kwi 2019, 10:49
  Cześć,
  Chciałbym zapytać Was jak ogarniacie swoją księgowość? Czy słyszeliście może o programie Invoice Digitizer, jakie korzyści jest w stanie przynieść? Pozdrawiam
  Cytuj
 • Lilka32 26 kwi 2019, 22:14
  Niestety ja nie jestem najlepsza w sprawach "papierkowych" wszystko powierzyłam Tax Care, mam pełne zaufanie, prowadzą księgowość od a do z, co ważne też dla mnie wszystko odbywa się online.
  Cytuj
 • jarzebina 28 kwi 2019, 1:49
  I mają też ubezpieczenie, więc w razie czego ponoszą pełną odpowiedzialność. Dla mnie to ogromny plus, bo znam jedną taką, która sama chciała poprowadzić swoją księgowość, a potem sobie problemów narobiła. Ja przynajmniej jestem o to spokojna.
  Cytuj
 • DamianKK 29 kwi 2019, 13:44
  My dopiero wchodzimy na rynek, ale już teraz wprowadzanie ręczne zajmuje nam mnóstwo czasu i przy zwiększonej ilości sprzedaży musielibyśmy przy dodawaniu ręcznym zatrudnić kolejną osobę, a to również są spore koszta. Dlatego sam chętnie poznałbym rozwiązania które stosujecie w tym zakresie.
  Cytuj
 • KrzysztofMil 6 maj 2019, 20:47
  Ja już wcześniej trochę o tym programie przeczytałem i też zacząłem zastanawiać się nad przetestowaniem tego rozwiązania w naszym biurze. Program wydaje się nieskomplikowany w obsłudze a naprawdę bardzo odciążyłby nas od ilości problemów, błędów i nerwowych sytuacji. Chyba nie ma po co dłużej zwlekać i czas najwyższy na rozpoczęcie efektywnej księgowości.
  Cytuj
 • Wojtekk70 10 maj 2019, 11:01
  Program pozwala na skanowanie dokumentów księgowych (paragonów, faktur) i ich automatyczną interpretacje. Automatycznie wprowadza dane z faktury do systemu księgowego, więc nie ma potrzeby ręcznego "wklepywania" cyferek. Działa całkiem sprawnie i skutecznie rozpoznaje dane. Na pewno wprowadzanie danych jest szybsze niż takie ręczne i też zapewniające pełną skuteczność.
  Cytuj
 • DarekLew wczoraj, 13:56
  Dodatkowo z tego co udało mi się wyczytać na ich stronie internetowej to można skanować również inne dokumenty, więc to nie tylko ogranicza się na przykład do faktur. Właściwie musiałabym się ich podpytać o to, bo może to być interesujący dodatek również w innych dziedzinach funkcjonowania firmy przy administracji. W takim razie koniecznie czekamy na twoją recenzję po okresie testowania!
  Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Lodziarnia