Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaki ekspres kupić do biura?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres kupić do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • julitta 10 cze 2012, 20:52
    Prowadzę z mężem firmę, mamy kilkunastu pracowników i chcielibyśmy zakupić jakiś dobry ekspres do kawy. Sama kawy nie pijam i nie znam się zupełnie w temacie, jakie Wy macie w swoich firmach? jaki model jest godny polecenia?
    Cytuj
  • Czakalaka 10 cze 2012, 23:13
    Ja co prawda nie w biurze, ale w domu mam taki zwykły mały ciśnieniowy, jest fajny, łatwy w obsłudze i kawka pyszna, tylko, że do biura to on będzie za mały, bo jest na jedną filiżankę. Konkretnego modelu więc Ci nie polecę, ale przy zakupie zwróć uwagę na to, by ciśnienie w bojlerze nie miało mniej niż 0,7 Bar.
    Cytuj
  • brygida39 11 cze 2012, 10:28
    U mnie w biurze nawet nie ma takiej ekipy zgranej, żeby się złożyć na ekspres do kawy. Każdy jest taki pazerny i tylko by komuś źle życzył.. masakra jakaś. A w domu robię przeważnie zwykłą kawę. Może kiedyś kupimy z mężem jakiś ekspres ale to w przyszłości lub kiedy nam dzieci zafundują. język
    Cytuj
  • natka_pietruszka 11 cze 2012, 12:54
    U mnie w biurze też nie ma ekspresu, chociaż ekipa jest zgrana. uśmiech Ja to cały dzień na wodzie mineralnej jadę, czasem herbata czy jakiś sok, kawy praktycznie w ogóle nie pijam. W domu za to mam samych kawoszy - ojciec, mama i ukochany i oni piją z ekspresu Zeptera (sama się składałam dla rodziców na ten prezent razem z siostrą, coś ponad 2 tysiące było, ale trafiłyśmy na przecenę, bo przez internet ze stylowazastawa.pl zamówiłyśmy, normalnie to chyba delikatnie ponad 3 tys. kosztował). Rodzinka jest zadowolona, kawa aromatycznie pachnie, ale smakować jeszcze jej nie smakowałam.
    Cytuj
  • ragazza 13 cze 2012, 19:46
    Zainwestowaliśmy z moim facetem w droższy expres z racji tego, że oboje jesteśmy smakoszami kawy i często mamy gości.
    Mamy taki:
    Kawa smakuje wyśmienicie, nieporównywalna ze zwykłym expresem. Warto było uśmiech
    Cytuj
  • julitta 13 cze 2012, 21:17
    wow, bardzo ładny ten ekspres, trochę drogi, ale w sumie tak liczyliśmy, że 3-4 tys będzie trzeba zapłacić, bo znajomi kupili za 1500 zł i kasa wyrzucona w błoto, chodzi jak czołg, a kawa gorsza od parzonej... no u nas pracownicy chcieli sobie coś kupić, bo to od nich wyszedł pomysł, ale czemu mają inwestować w miejscu pracy.
    Cytuj
  • brygida39 20 cze 2012, 15:03     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2012, 20:28, w całości zmieniany 1 raz)
    hm tylko widzisz julitta, Stradivari raczej nie jest ekspresem do biur, chyba że właśnie do małych i dla koneserów kawowych.Bo on się kilkanaście minut rozgrzewa, no i ten większą pojemnością (1,6 l) to kawa na raz dla 16 osób, a w biurach czasami potrzeba więcej. No i nie każdy będzie umiał go obsłużyć, bo to dźwignia, do nauczenia ale pierwszy lepszy pysznej kawy nie zaparzy. Ale jak uważasz, do domu polecam w 100 %, w jakieś ekskluzywne kancelarie może, gdzie trzeba zadbać o klienta. Jeśli biura to małe i na poziomie, większe odpadają, tym bardziej jakieś sale weselne itp.

    Cytuj
  • herbatka 20 cze 2012, 18:08     (ostatnio zmieniony przez autora 20 cze 2012, 18:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Taki ekspresik to dobra rzecz. uśmiech Ja niestety nie mam ... nie na moją skromną kieszeń. Ale w przyszłości. Jak sobie uzbieram więcej pieniążka to z przyjemnością bym w coś takiego zainwestował. Moja teściowa ma taki. Pewnie po to żeby mnie zachęcić, żebym częściej przychodził... no ale czego się nie zrobi dla filiżanki pysznej kawy uśmiech
    Cytuj
  • ragazza 20 cze 2012, 20:49
    Na prawdę warto w niego zainwestować. I tak jak ktoś napisał wcześniej, ten expres świetnie sprawdza się w domu, a sam smak kawy przebija smakiem wszystkie inne jakie do tej pory miałam okazję pić uśmiech
    Cytuj
  • Bambuss 21 cze 2012, 14:59
    W moim odczuciu najlepsze ekspresy do kawy to takie, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Osobiście cenię sobie modele z młynkiem i automatycznym spienianiem mleka. Niestety niektóre, modele mają mnóstwo rurek, wężyków i innych „dżinksów”, które utrudniają mycie. A prostota użytkowania jest niezwykle cenną zaletą, zwłaszcza w warunkach biurowych.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum